|
|
کدخبر: ۱۴۷۱۱۷

نام نفر پنجم تیم ملی تنیس روی میز کشورمان در حالی از مسابقات قهرمانی جهان خط خورد که هنوز دلیل اصلی آن مشخص نیست.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، درحالی که فدراسیون تنیس روی میز کشورمان از ماه ها پیش اعلام کرده بود پنج بازیکن را به مسابقات قهرمانی جهان ژاپن اعزام می کند و نام پنج نفر را هم در ثبت نام اولیه در سایت فدراسیون جهانی نوشته بود اما به یکباره و بعد از برگزاری جلسه کمیته فنی نام نفر پنجم حذف گردید.

واحد مالمیری بازیکنی است که ابتدا و در لیست اولیه به عنوان نفر اعزامی به ژاپن معرفی شد اما سرانجام از فهرست خط خورد، انتخاب وی هر چند از ابتدا هم بین جامعه پینگ پنگ مشکوک و سؤال برانگیز بود اما حذف نام مالمیری علامت سؤال برزگ تری را به وجود آورد.

از این بین احمد جعفری پور، سرمربی تیم ملی اعلام کرده است که خط خوردن نام نفر پنجم به علت مشکلات مالی فدراسیون بوده این در حالی است که بسیاری از کارشناسان از جمله ابراهیم علیدخت سرمربی سابق تیم ملی معتقد هستند که خط خوردن نام مالمیری توجیهی بود برای اینکه فدراسیون در خصوص علت انتصاب نشدن مهران احدی به چالش نیفتد.

احدی کاپیتان سابق و بازیکن باتجربه تنیس روی میز ایران، در مجموع امتیازات مسابقات انتخابی تیم ملی با نمایشی تحسین برانگیز بعد از پوریا عمرانی به عنوان نفر دوم بود به همین علت در چینش نفرات بعد از نوشاد و نیما عالمیان، پوریا عمرانی به صورت مستقیم به تیم ملی راه یافت، اما خبری از انتصاب نفر بعدی و یعنی مهران احدی نبود! نکته جالب توجه اینجاست که افشبن نوروزی نفر سوم هم در لیست تیم ملی قرار دارد و بنابراین غیبت نفر دوم مشهود و غیرقابل انکار است.

البته جعفری پور در توضیح علت این موضوع اعلام کرده است که در جلسه کمیته فنی بین اینکه نوروزی به مسابقات جهانی اعزام شود یا احدی قرعه کشی انجام شد و اعضا به نوروزی رأی دادند.

بر اساس این گزارش، علت حذف نفر پنجم از نفرات مشکل مالی بوده یا توجیهی برای غیبت مهران احدی آنچه اهمیت دارد، محروم ماندن یک بازیکن از حضور در مسابقات بااهمیت قهرمانی جان است.

انتهای پیام /

ارسال نظر