|
|
کدخبر: ۱۴۷۲۴۲

بازیکنان با تشخیص پزشک در تمرینات فوتسال شرکت نکردند

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال می گوید ایراندوست به دلیل عدم اجرای برنامه هایش استعفا کرد و من از او عصبانی بودم.

فریده شجاعی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درباره قهرمانی ملوان در جام حذفی فوتبال بانوان گفت: بازی خوبی بود و بازیکنان ملوان مصمم بازی کردند. ایلام هم زحمت کشیده بود و تا فینال حضور پیدا کرده بود. دو هزار تماشاگر در این مسابقه حضور داشتند که با تهیه بلیت پنج هزارتومانی این دیدار را تماشا می کردند. ایراندوست هم در این مسابقه از فوتبال خداحافظی کرد.

وی درباره صحبت هایی که در برنامه ۹۰ زده بود و ناراحتی ایراندوست به این صحبت ها اظهار داشت: من در این برنامه از ایراندوست تعریف کرده بودم اما این برنامه آنها را حذف کرد و فقط برخی دلخوری ها را نشان داد. من نگفتم ایراندوست مربی ما نیست، گفتم تمرینات به طور جدی آغاز نشده بود و او نباید استعفا می کرد. صحبت های قبلی هم به این صورت بود که ایراندوست استعفا ندهد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال درباره دلیل استعفای ایراندوست عنوان کرد: او به این دلیل استعفا کرد که چرا برنامه هایش اجرا نمی شود. ناراحت شد و استعفا کرد اما مسئله این است که ما در این رده سنی هنوز برنامه ای نداریم. برنامه رقابت های بانوان در رده های دیگر اعلام شده و همچنین در فوتسال اما در بزرگسالان به این صورت نیست. من از ایراندوست عصبانی بودم که استعفا کرده است. او مربی خوب و با اخلاقی است و در رده های مختلف به ما کمک کرده است.

شجاعی درباره عدم حضور چند ملی پوش در تمرینات تیم ملی فوتسال، گفت: دو بازیکن خداحافظی کردند و گفتند نمی آیند. ۴-۳ بازیکن هم مصدوم بودند و با تشخیص پزشک از سرمربی اجازه گرفتند.

انتهای پیام / ش

ارسال نظر