|
|
کدخبر: ۱۴۷۲۵۶

خبرگزاری تسنیم: آقای خاص معتقد است مهاجم ساحل عاجی گالاتاسرای بار دیگر به چلسی خواهد پیوست.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، در آستانه جدال تیم های چلسی و گالاتاسرای در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ژوزه مورینیو سرمربی آبی پوشان لندن ادعا کرد دروگبا دوباره به این تیم ملحق خواهد شد. به بهانه این دیدار، دیدیه دروگبا، مهاجم ساحل عاجی نماینده ترکیه برای اولین بار پس از ترک چلسی در سال ۲۰۱۲ به ورزشگاه اسمفوردبریج باز می گردد.

سرمربی پرتغالی چلسی که در اولین دوره مربیگری اش در این تیم در فاصله سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ دروگبا را در خط حمله تیمش قرار داده بود در کنفرانس خبری پیش از بازی مردانش برابر گالاتاسرای در پاسخ به این سوال که آیا دروگبا به چلسی باز خواهد گشت، گفت: این من نیستم که تصمیم می گیرم دروگبا می تواند به چلسی بر گردد یا نه، این وظیفه مسئولان چلسی است اما من فکر می کنم که این اتفاق یک روز خواهد افتاد. زمانش و اینکه به عنوان بازیکن، مربی یا سفیر مشغول به کار خواهد شد یا حتی اینکه سال بعد، ۵ سال بعد یا ۱۰ سال بعد برمی گردد را نمی دانم اما می دانم بازیکنی مانند دروگبا که خدمات فراوانی به چلسی کرده، لیاقتش را دارد که دوباره به این تیم ملحق شود.

مورینیو افزود: بدون شک دروگبا یکی از مهم ترین بازیکنان تاریخ چلسی است. همه هواداران چلسی هم با این موضوع موافق هستند. ما نمی گوییم که دروگبا مهم ترین بازیکن چلسی است چون این بی انصافی در حق سایر افرادی است که در نسل او و همسطح با او بازی کرده اند.

آقای خاص در پاسخ به این سوال که آیا دروگبای ۳۶ ساله فعلی همان دروگبای ۲۶ ساله ای است که او به عضویت چلسی درآورد، تصریح کرد: فکر می کنم هیچ شخصی این گونه نیست اما او یکی از بهترین مهاجمان دنیا است. از این بابت مطمئن هستم.

انتهای پیام /

ارسال نظر