|
|
کدخبر: ۱۴۷۳۵۰

در پیام وزیر ورزش و جوانان آمده است: پیروزی های غرورآفرین و کسب سهمیه المپیک جوانان را به مردم ورزش دوست، مسئولان و مربیان زحمتکش تیم و بویژه قهرمانان تیم ملی ووشوی ایران تبریک می گویم.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،محمود گودرزی طی پیامی پیروزی تیم ملی ووشوی ایران را در مسابقات جهانی ترکیه تبریک گفت که در این پیام آمده است: پیروزی های غرور آفرین و کسب شش سهمیه المپیک جوانان را به مردم ورزش دوست، جوانان با احساس، مسئولان و مربیان زحمتکش تیم و بویژه قهرمانان جوان و تعصب تیم ملی ووشو تبریک می گویم.

در بخش دیگری از پیام وزیر ورزش آمده است: خدا را شکر که برنامه ریزی و تلاش مدیران، مربیان، کارشناسان و ملی پوشان ایران در رشته های مختلف ورزشی در سایه همت و همراهی دولت تدبیر وامید موفقیتهای ارزنده و شادی آفرین را برای مردم ورزش دوست ایران زمین در آستانه نوروز و استقبال از سال نو رقم می زند امیدوارم با همدلی همه اهالی ورزش و برنامه ریزی گسترده تر، شاهد تداوم پیروزی های بیشتر در همه رشته های ورزشی در میادین بین الملی باشیم.

تیم ووشو جوانان ایران با کسب هشت مدال طلا، هفت نقره و شش برنز به کار خود در مسابقه های ووشو قهرمانی جوانان جهان پایان داد و توانست برای نخستین بار در مجموع رقابت های پسران و دختران، عنوان قهرمانی در بخش ساندای جهان را بدست آورد.

انتهای پیام /

ارسال نظر