|
|
کدخبر: ۱۴۷۴۰۶

گزارش دیلی سان از تیم های گروه F جام جهانی

روزنامه دیلی سان در گزارشی به تحلیل نقاط ضعف و قدرت تیم های حاضر در گروه F پرداخته است.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانبه نقل از دیلی سان، عقاب های نیجریه در جام جهانی ۲۰۱۴ در گروه F با تیم آرژانتین و تیم های تازه کار بوسنی و ایران رقابت سختی پیش رو دارد بسیاری بر این عقیده اند عقاب ها در گروه نسبتا آسانی قرار دارند.

بسیاری از کارشناسان فوتبال معتقدند شانس نیجریه و آرژانتین در این گروه برای صعود بیشتر است. نگارنده این مقاله مشکلات تیم های گروه F را بررسی کرده است.

وی معتقد است " ایران در خط حمله ستارگان خوبی دارد و روی سیدجلال حسینی مدافع سخت کوش خود حساب ویژه ای باز کرده است اما نگرانی درباره میانگین سنی بالای این تیم برای آماده سازی کماکان وجود دارد. بیشتر بازیکنانی که به تیم ملی ایران دعوت شده اند از باشگاه های سطح پایین ایران هستند.

کارلوس کی روش مشکلات زیادی با بازیکنان خسته ایرانی در جام جهانی خواهند داشت ایران در آخرین بازی تدارکاتی اش به راحتی در خانه مغلوب گینه شد.

نیجریه تعدادی بازیکن جوان به تیمش دعوت کرده است. این تیم سال گذشته در جام ملت های آفریقا عملکرد خوبی داشته اما کم تجربگی تیم به ضرر آنهاخواهد بود تعداد کمی از بازیکنان این تیم در اروپا بازی می کنند بیشترین نگرانی " کشی " خط حمله این تیم است بازی دوستانه اخیر این تیم مقابل مکزیک نشان دهنده ضعف خط حمله این تیم است.

تنها امید " کشی " " امانوئل امینکه " است. نگرانی بزرگ تیم آرژانتین خط دفاعش و میانگین بالای سینی مدافعان این تیم است همانطور که مسی و دیگر بازیکنان خط حمله آرژانتین می توانند به راحتی گل بزنند، به همان راحتی هم می توانند گل بخورند تیم فوتبال بوسنی اولین جام جهانیش را تجربه می کند این تیم در خط حمله و هافبک بازیکنان خوبی دارد اما در خط دفاعی عملکرد ضعیفی دارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر