|
|
کدخبر: ۱۴۷۷۵۶

در پی صعود تیم فوتبال چلسی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا،

در پی صعود تیم فوتبال چلسی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ژوزه مورینیو مربی این تیم از بازی بازیکنان چلسی تمجید کرد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،در پی صعود تیم فوتبال چلسی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ژوزه مورینیو مربی این تیم از بازی بازیکنان چلسی تمجید کرد.

چلسی در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها با دو گل گالاتاسرای را شکست داد و با توجه به تساوی بازی رفت، جواز صعود به مرحله بعدی را دریافت کرد.

مورینیو در پایان این بازی گفت: سال گذشته در بازی های لیگ اروپا حضور داشتیم و امسال در میان هشت تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا و این موضوع برای بازیکنان و خود باشگاه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بازیکنان شایستگی این حضور را دارند. ما در این بازی، نمایش بسیار خوبی داشتیم. هیچ ترسی از حریف نداشتیم و محکم بازی کردیم و به خوبی توانستیم کنترل بازی را در دست بگیریم. به نظرم منچستریونایتد نیز می تواند همین کار را مقابل المپیاکو یونان انجام دهد.

براساس این گزارش، منچستریونایتد نیز امشب در چارچوب همین رقابت ها میزبان المپیاکو یونان است. تیم انگلیسی بازی رفت را با دو گل واگذار کرده است.

مورینیو تصریح کرد: ما فرصت های بسیار خوبی در این بازی داشتیم و شاید می توانستیم به نتیجه بهتری نیز دست پیدا کنیم چون واقعا از گالاتاسرای برتر بودیم.

وی همچنین درباره دیدیه دروگبا مهاجم تیم حریف نیز خاطرنشان کرد: برای چنین مهاجمی، مهمترین چیز، شیوه بازی تیمش است. وقتی شما گلزن باشید و تیم شما حمله نکند، خود را در خط حمله اندکی تنها احساس می کنید. این قضیه ممکن است برای هر مهاجم دیگری نیز پیش بیاید. او نتوانست کار چندانی انجام دهد اما تری و کیهیل به خوبی کار کردند. به همین خاطر اصلا بازی دروگبا دیده نشد.

انتهای پیام /

ارسال نظر