|
|
کدخبر: ۱۴۷۷۷۸

به دنبال صعود چلسی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

خبرگزاری تسنیم: سرمربی پرتغالی آبی پوشان لندن پس از صعود تیمش در لیگ قهرمانان اروپا آن را در دسته بهترین تیم های دنیا قرار داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال چلسی به لطف گل های ساموئل اتوئو و گری کاهیل موفق شد گالاتاسرای را در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شکست دهد تا در مجموع ۲ بازی با نتیجه ۳ بر یک بر نماینده ترکیه غلبه کند و در جمع ۸ تیم برتر این رقابت ها قرار بگیرد.

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی چلسی که در این دیدار موفق شد ۲ شاگرد قدیمی خود، دیدیه دروگبا و وسلی اشنایدر را شکست دهد، تیمش را لایق کسب این پیروزی و قرار گرفتن در میان برترین تیم های فوتبال اروپا دانست.

مورینیو در گفت وگو با شبکه ITV گفت: ما دوباره به یک چهارم نهایی رسیده ایم اما این بار با سال قبل فرق دارد، چون فصل قبل چلسی در لیگ اروپا بود، لیگی در سطحی کاملاً متفاوت. برای بازیکنان و تیم رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان یک فصل پس از حضور در لیگ اروپا بسیار مهم است. چلسی تیمی لیگ قهرمانانی است و حالا خودش را در میان ۸ تیم برتر این تورنمنت قرار داده و جزو بهترین تیم های دنیاست.

مورینیو افزود: بازیکنانم لیاقتش را داشتند که در این مرحله حضور داشته باشند. بازی با چلسی سخت بود اما مردم فکر می کردند ما آن را به آسانی می بریم. واقعیت اما با چیزی که آنها فکر می کردند فرق داشت. گالاتاسرای تیم بزرگی است که در آن شمار زیادی بازیکن باتجربه بازی می کنند. بازی برابر این تیم به خصوص در خانه آن بسیار سخت است. ما اما این کار انجام دادیم و آن را در بازی برگشت تمام کردیم.

آقای خاص در پایان عنوان کرد: تمام تیم های بزرگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستند، تمام آنهایی که مدعی قهرمانی در این رقابت ها محسوب می شوند. ما از رویارویی با هرکدام از آنها استقبال می کنیم. برای رشد چلسی بسیار مهم است که برابر یکی از بهترین تیم های تورنمنت قرار بگیرد. ما منتظر قرعه کشی می مانیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر