|
|
کدخبر: ۱۴۷۹۰۴

لایق در گفت و گو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: آزادکاران در جام جهانی مزد زحمات خود را گرفتند ولی در باد این قهرمانی نمی خوابند.

رضا لایق در گفت و گو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، درخصوص جام جهانی کشتی آزاد اظهار داشت: کشتی گیران در جام جهانی مزد زحمات خود را گرفتند و به نتیجه ای که برای آن زحمت زیادی کشیدیم دست پیدا کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که این قهرمانی آیا کشتی گیران را مغرور نخواهد کرد، عنوان کرد: ما هیچ وقت در باد این قهرمانی نمی خوابیم و باید بر روی قله کشتی جهان قرار بگیریم و این هدفی است که ما برای آن زحمت می کشیم.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه برخی معتقدند که سطح مسابقات جام جهانی بسیار پایین بود، خاطرنشان کرد: همه خوب های دنیا آنجا بودند و روس ها نیز تمام نفرات جام یارگین را آورده بودند و نفرات دوم آنجا نبودند. آمریکا نیز هیچ زمانی بدون نفرات اصلی در خاک خود به میدان نمی رود و این نمی تواند تحلیل درستی باشد.

لایق در ارتباط با غیبت خادم در بازگشت تیم ایران به کشور نیز گفت: رسول خادم جلسه ‎ای در خصوص کشتی با لالویچ در آمریکا داشته که بسیار مهم بود و به همین دلیل کمی دیرتر به ایران بازگشت.

انتهای پیام /

ارسال نظر