|
|
کدخبر: ۱۴۸۰۷۱

خبرگزاری تسنیم: ستاره هلندی خط حمله شیاطین سرخ به دلیل مصدومیت در بازی اخیر تیمش برای مدتی طولانی قادر به همراهی قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس نخواهد بود.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، امید هواداران منچستریونایتد برای تداوم پیروزی های شان در بازی های آینده و فرار از بحران ضربه سنگینی خورد، چرا که مهاجم نوک اصلی تیم آنها، مصدوم و برای مدتی نسبتاً طولانی قادر به بازی نخواهد بود.

کادر پزشکی باشگاه منچستریونایتد جمعه شب اعلام کرد روبین فن پرسی به دلیل کشیدگی رباط در ناحیه زانو تقریباً ۶ هفته قادر به حضور در میادین نیست.

فن پرسی در شرایطی خانه نشین می شود که با درخشش خود در بازی چهارشنبه شب شیاطین سرخ برابر المپیاکوس یونان در لیگ قهرمانان اروپا بسیاری از هواداران من یونایتد را به اوج گیری مجدد تیم شان امیدوار کرده بود. او در آن بازی هر ۳ گل تیمش که منجر به صعود شیاطین سرخ به مرحله یک چهارم نهایی شد را به ثمر رساند.

فن پرسی در ماه مه خانه نشین خواهد بود و این بدان معناست که او در هیچ یک از بازی های رفت و برگشت جدال حساس و تماشایی تیمش و بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا جایی نخواهد داشت.

انتهای پیام /

ارسال نظر