|
|
کدخبر: ۱۴۸۰۸۲

خبرگزاری تسنیم: کاپیتان پیشین تیم ملی پرتغال ثابت کرد هنوز هم از آبی و اناری های کاتالونیا کینه به دل دارد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، لوئیز فیگو، هافبک پیشین تیم های بارسلونا و رئال مادرید که انتقال جنجالی اش در سال ۲۰۰۰ از نیوکمپ به سانتیاگوبرنابئو او را به بازیکنی منفور در نزد هواداران بارسا تبدیل کرد، بار دیگر نشان داد این حس تنفر دو سویه است.

کاپیتان اسبق تیم ملی پرتغال که امسال پایتخت کشورش میزبان فینال لیگ قهرمانان است و این فصل به عنوان سفیر بازی فینال این رقابت ها ایفای نقش می کند، روز گذشته(جمعه) در حاشیه مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در شهر نیون سوئیس، زمانی که گزارشگر شبکه TV۳ کاتالونیا از وی پرسشی درباره نتایج قرعه کشی پرسید با حالتی پرخاشگرانه رو به دوربین این شبکه گفت: حرفی برای گفتن درباره بارسلونا ندارم.

دهان کجی فیگو به کاتالان ها زمانی ثابت شد که او لحظاتی بعد مشتاقانه در جمع خبرنگاران سایر رسانه های محلی و بین المللی حاضر شد و به سؤالات مطرح شده از آنها درباره نتایج قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پاسخ داد.

فیگو ساعاتی بعد ثابت کرد کینه ای که از بارسایی ها دارد بیش از اینهاست. او در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی به اقدام خود برای خودداری از اظهارنظر درباره بارسلونا اشاره کرد و در ارتباط با آن پیام طعنه آمیزی منتشر کرد. در این پیام آمده است: «دفعه بعد به رسانه های بارسلونایی ابراز عشق می کنم! ها ها…».

فیگو پس از ترک بارسلونا و پیوستن به رئال مادرید در سال ۲۰۰۰ به شدت مورد انتقاد هواداران بارسلونا قرار گرفت و نامش به عنوان بازیکنی خائن در یاد و خاطره کاتالان ها حک شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر