|
|
کدخبر: ۱۴۸۱۰۶

بازیکنان نباید محبوبیت خود را با این مسائل زیر سوال ببرند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رأیی که در خصوص صادقیان و حقیقی اعلام شد در صورت رضایت سرمربی تیم در انتهای فصل امکان دارد تغییراتی در آن انجام شود.

محمد پنجعلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص جلسه امروز کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به ضروریت موضوع و پیگیری های کادر فنی باید به پرونده حقیقی و صادقیان زودتر از موعد مقرر ورود و از سوی کمیته انضباطی رسیدگی می کردیم.

وی افزود: ما ۷ فروردین بازی حساس و شاید سرنوشت سازی را مقابل داماش داریم و کادر فنی باید برنامه ریزی های خود را برای این بازی انجام می داد به همین دلیل ما جلسه اضطراری را برگزار و نتایج آن را به بازیکنان ابلاغ کردیم.

پنجعلی ادامه داد: بچه ها با جریمه نقدی روبه رو شدند اما از همین الان این را اعلام می کنم که در صورت تکرار موضوع با شدت خیلی بیشتر با اینگونه مسائل برخورد می کنیم و فرقی نمی کند یک بازی یا ۱۰ بازی به آخر فصل مانده باشد، البته رأیی که در خصوص صادقیان و حقیقی اعلام شد در صورت رضایت سرمربی تیم در انتهای فصل امکان دارد تغییراتی در آن انجام شود البته این موضوع قطعیت ندارد و همه چیز به نظر دایی بستگی دارد.

پنجعلی خاطرنشان کرد: دو بازیکن بابت رفتار ناشایست شان ابراز ندامت کردند، خودشان هم از این کار بسیار ناراحت بودند و می دانستند نفس عمل شان اصلاً خوب نبود ما هم امروز دنبال مقصر نبودیم بلکه دنبال این بودیم که چرا باید دو بازیکن که الگوی جوانان این مملکت هستند اینطور با یکدیگر برخورد می کنند؟ حرف زدیم و انتقاد کردیم و به آنها گفتیم شما باید برای محبوبیت بیشتر تلاش کنید و کاری نکنید که چشم های مردم با دیدن شما بسته شود. به آنها گفتیم باید شهرت شما تبدیل به محبوبیت شود نه اینکه زیر سؤال برود.

سرپرست قرمزپوشان در پاسخ سؤالی که دفعه قبل هم پیام صادقیان همین قول ها را داد اما دست از کارش بر نداشت، گفت: دو طرف ناراحت بودند، بالاخره این کار مورد تأیید هیچ کس نیست. من بعد از بازی با نفت با هر دو نفر حرف زدم و احساس کردم پشیمان هستند اما این موضوع قابل توجیه نیست و باید یک بازیکن بتواند خود را کنترل کند چون اتفاق کوچکی نیفتاده است، در کل این را اعلام می کنم در صورت تکرار این موضوع توسط هر بازیکن که موجب نارضایتی کادر فنی و بازی با احساسات مردم باشد از این به بعد قاطعانه تر برخورد می کنیم.

پنجعلی ادامه داد: البته امروز حقیقی و صادقیان صورت همدیگر را بوسیدند و باز هم این را می گویم هر دو طرف بابت این موضوع پشیمان بودند، من امیدوارم که با کنار گذاشتن این مسائل در این شرایط حساس همه بچه ها که سختی ها را تا به امروز تحمل کردند همراه با دایی در سه بازی آینده بیشتر تلاش کنند تا در انتهای فصل دل این هواداران شاد شود. ان شاءالله از این به بعد هم هرگز چنین حرکاتی در پرسپولیس نخواهید دید.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر