|
|
کدخبر: ۱۴۸۱۰۷

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی هاکی چمنی کشورمان با برتری مقابل قطر جواز حضور در بازی های آسیایی کره جنوبی را به دست آورد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از سایت فدراسیون هاکی، در ادامه مسابقات هاکی انتخابی بازی های آسیایی ۲۰۱۴ در بنگلادش تیم کشورمان امروز(شنبه) به مصاف تیم ملی قطر رفت و در یک بازی مهیج این تیم را با نتیجه سنگین ۷ بر یک شکست داد و سهمیه حضور در هفدهمین دوره مسابقات آسیایی را کسب کرد.

در این دیدار نویدطاهری راد(۴ گل)، رضا نوروززاده(۲گل) و وحید فتحی(یک گل) برای تیم ملی کشورمان گلزنی کردند و همچنین مسعود بهلولی به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد. نتیجه بازی امروز تیم ملی کشورمان بهترین نتیجه این دوره از رقابت ها بود.

ملی پوشان هاکی ایران برای کسب مقام پنجم، ششمی مسابقات هاکی انتخابی بازی های آسیایی فردا از ساعت ۱۱:۱۵(به وقت محلی) به مصاف چین تایپه می روند. گفتنی است از ۸ تیم شرکت کننده در این مسابقات ۶ تیم جواز حضور در مسابقات آسیایی را کسب خواهند کرد.

تیم ملی هاکی چمنی ایران برای اولین بار در تاریخ فعالیت این رشته ورزشی در کشورمان راهی مسابقات آسیایی خواهد شد. یک بار هم قبل از انقلاب تیم ملی هاکی چمنی ایران به دلیل میزبانی در مسابقات هاکی بازی های آسیایی حضور داشت اما نتایج خوبی را کسب نکرد.

این صعود ارزشمند در ادامه پیروزی های هاکی سالنی در مسابقات آسیایی ماکائو و ۴ دوره قهرمانی در مسابقات جام ملت های آسیا و نیز حضور در جام جهانی به کلکسیون افتخارات هاکی کشور اضافه خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر