|
|
کدخبر: ۱۴۸۱۱۲

با تصمیم کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس

خبرگزاری تسنیم: کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای بازیکنان خاطی این تیم جریمه مالی در نظر گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، بعد از درگیری شدید و فیزیکی پیام صادقیان و رضا حقیقی در بازی دوستانه پرسپولیس مقابل نفت تهران پیش بینی می شد که این ۲ بازیکن با جریمه سنگینی از سوی کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس مواجه شوند اما فقط ۱۵ درصد از رقم قرارداد این ۲ بازیکن کسر شد.

محمود سالارکیا در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر این مورد گفت: ۱۵ درصد از قرارداد حقیقی و صادقیان را کسر کردیم اما اگر به تشخیص سرمربی و سرپرست این ۲ بازیکن تا پایان فصل مشکلی نداشته باشند بخشی از این جریمه قابل بخشش است.

وی ادامه داد: این رأی با تشخیص کلیه اعضای کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای صادقیان و حقیقی در نظر گرفته شده است و همانطور که عنوان کردم اگر تا پایان فصل دیگر مرتکب اشتباه نشوند، بخشی از آن بخشوده خواهد شد.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در مورد رأی صادره برای ۲ بازیکن این تیم اظهار داشت: ما باید طوری رأی صادر می کردیم تا هم این ۲ بازیکن جریمه شوند و هم فوتبال شان نابود نشود.

به گزارش تسنیم، این رأی در شرایطی صادر می شود که رضا حقیقی قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس فسخ کرده و این باشگاه هم عملاً تا به امروز پولی بابت قرارداد به بازیکنان نداده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر