|
|
کدخبر: ۱۴۸۵۰۹

مسی در هفته بیست و نهم لالیگا، رئال را هتریک کرد؛

در هفته بیست و نهم پیکارهای لالیگا، رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود سانتیاگو برنابئو میزبان بارسلونا بود و با ۴ گل از میهمان خود شکست خورد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،در هفته بیست و نهم پیکارهای لالیگا، رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود سانتیاگو برنابئو میزبان بارسلونا بود و با ۴ گل مغلوب میهمان خود شد.


بارسا توانست در یک دیدار هیجان انگیز و سرنوشت ساز مجموع امتیاز خود را به ۶۹ رسانده و در یک قدمی رئال قرار گرفت.

بازی رفت را کاتالان ها در نیوکمپ به سود خود پایان داده بودند.در زدن گل نخست نیمار در یک موقعیت تک به تک با دیگو لوپز دروازه بان رئال قرار گرفت.

این گل روی پاس تاثیرگذار مسی به نتیجه رسید.

سرخیو راموس با واژگون کردن مهاجم برزیلی ضمن اینکه باعثشد داور به او کارت قرمز نشان دهد، زمینه ساز پنالتی به سود بارسا شد و مسی در دقیقه ۶۵ بازی را به تساوی سه بر سه کشاند.

ضربه دیدنی دنی آلوس مدافع بارسا و برخورد آن به تیرک دروازه مهمترین حادثه پس از اخراج مدافع رئال بود.

اینیستا در محوطه جریمه رئال زمین خورد و یک ضربه دیگر پنالتی را نصیب کاتالان ها کرد و مسی بار دیگر با قرار گرفتن پشت این توپ سومین گل خود در این بازی را در دقیقه ۸۴ به ثمر رساند.در نهایت این بازی با نتیجه چهار بر سه به سود بارسا به پایان رسید تا شاگردان مارتینو ۶۹ امتیازی شوند و در یک قدمی رئال مادرید ۷۰ امتیازی

قرار گرفتند و به نوعی لیونل مسی با هت تریک خود در برنابئو رئال را مثل شهر مادرید که در روزهای گذشته شاهد تظاهرات و اعتراضات گسترده بوده است، به هم ریخت.


ستاره بارسا بهترین گلزن ال کلاسیکو

ستاره بارسا بهترین گلزن ال کلاسیکو


لیونل مسی مهاجم بارسلونا موفق شد با گلزنی در دقیقه ۴۲ مقابل رئال مادرید ۱۹ گله شود و رکورد دی استفانو را شکست.

ستاره آرژانتینی پیش از این با ۱۸ گل زده در ال کلاسیکو در کنار دی استفانو قرار داشت اما با گلزنی در این بازی توانست رکوردشکنی کند.

مهاجم بارسا در نیمه دوم هم از روی نقطه پنالتی دو بار دیگر گلزنی کرد تا ضمن هت تریک، بیستمین و بیست و یکمین گل خود برای بارسا در ال کلاسیکو را به ثمر برساند.

رائول با ۱۵ گل، پوشکاش، جنتو و سزار با ۱۴ گل در مکان های بعدی قرار دارند.

رونالدو هم با گلزنی در دیدار مقابل بارسا ۱۴ گله شد.
ارسال نظر