|
|
کدخبر: ۱۴۸۵۱۷

هفته بیست ونهم سری A

خبرگزاری تسنیم: بانوی پیر در شب توقف ناپولی و روسونری یک پیروزی دیگر کسب کرد تا بیش از پیش به کسب سومین قهرمانی متوالی اش در سری A نزدیک شود.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، هفته بیست ونهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا موسوم به سری A، شب گذشته و بامداد امروز با برگزاری ۸ دیدار به پایان رسید که در مهم ترین آنها، یوونتوس صدرنشین جدول رده بندی در خانه تیم کاتانیا با نتیجه یک بر صفر پیروز شد و جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی تثبیت کرد.

تک گل این بازی را که کاتانیا در دقیقه ۶۷ آن ۱۰ نفره شد، کارلوس توس در دقیقه ۵۹ با پاسی از پابلو اوسوالدو به ثمر رساند تا بیانکونری ۷۸ امتیازی شود و حاشیه امنیتش در صدر جدول را دوباره با ۱۴ امتیاز افزایش دهد.

در دیگر بازی مهم شب گذشته، تیم رده سومی ناپولی در خانه خود با نتیجه یک بر صفر برابر فیورنتینا تن به شکست داد تا فاصله اش با رم رده دومی به ۶ امتیاز افزایش پیدا کند. تک گل این بازی را خواکین در دقیقه ۸۷ به ثمر رساند ضمن اینکه فاوزی غلام در دقیقه ۳۷ این بازی از ترکیب ناپولی اخراج شد. فیورنتینا با این پیروزی ۵۱ امتیازی شد و جایگاه خود را در رده چهارم جدول تثبیت کرد.

دیشب همچنین تیم بحران زده میلان همچون هفته قبل متوقف شد و این بار در خانه لاتزیو به یک امتیاز تساوی یک بر یک رضایت داد. آلوارو گونزالس در دقیقه ۶۱ برای لاتزیو و عبدلای کانکو در دقیقه ۴۳ برای میلان گلزنی کردند. میلان با این تساوی ۳۶ امتیازی شد و در رده دوازدهم جدول سری A قرار گرفت. لاتزیو نیز ۴۲ امتیازی شد و در رده هفتم جای گرفت.

دیشب همچنین تیم اینتر در خانه آتالانتا با نتیجه ۲ بر یک تن به شکست داد. جاکومو بوناوتورا ۲ بار در دقایق ۳۵ و ۹۰ برای آتالانتا و مائوری ایکاردی در دقیقه ۳۶ برای اینتر گلزنی کردند. اینتر در جدول با ۴۷ امتیاز در رده پنجم قرار دارد.

نتایج سایر بازی های شب گذشته را در زیر مشاهده می کنید:

پارما یک - جنوا یک
بولونیا یک - کالیاری صفر
سامپدوریا ۵ - هلاس ورونا صفر
اودینزه یک - ساسولو صفر

جدول رده بندی سری A در فاصله ۹ هفته تا پایان لیگ به صورت زیر است:

۱ - یوونتوس ۷۸ امتیاز
۲ - رم ۶۴ امتیاز(با یک بازی کمتر)
۳ - ناپولی ۵۸ امتیاز
۴ - فیورنتینا ۵۱ امتیاز
۵ - اینتر ۴۷ امتیاز

انتهای پیام /

ارسال نظر