|
|
کدخبر: ۱۴۸۵۷۶

با آمادگی کامل به رشت می رویم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد این تیم برای دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر ۳ فینال پیش رو دارد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی دایی در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به تعطیلی پیش آمده در رقابت های لیگ برتر اردوی خوبی را در استان مازندران داشتیم که طبق برنامه ۲ بازی مناسب در چمن مصنوعی برگزار کردیم تا برای اولین بازی در سال جدید برابر داماش گیلان آماده شویم.

وی داماش را تیمی خوب خواند که در دیدار برابر پرسپولیس از امتیاز میزبانی برخوردار است و افزود: بازی با توجه به شرایط تیم داماش و پرسپولیس بازی سختی برای هر ۲ تیم خواهد بود.

«ما برای ماندن در کورس قهرمانی ۳ فینال پیش رو داریم که اولین آن را مقابل داماش برگزار خواهیم کرد»، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با این جمله افزود: ما محکوم به کسب ۳ امتیاز این بازی هستیم. من امیدوارم که در سال ۹۳ بهترین اتفاقات برای پرسپولیس و هوادارانش رخ بدهد.

دایی با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی ناچار به آماده سازی تیم خود است، خاطرنشان کرد: این شرایط ورزش حرفه ای است. درحالی که همگان تنها قراردادهای فوتبالیست ها را می بینند، این نکته از نظرها دور می ماند که آنها نمی توانند مانند سایر هموطنان خود از تعطیلات عید استفاده کرده و در کنار خانواده های شان باشند.

وی افزود: ما فوتبالیست ها مانند خیلی از ورزشکاران رشته های دیگر هیچ امکانی برای استفاده از تعطیلات و مرخصی نداریم. با این حال من و شاگردانم تمام سعی و تلاش خود را می کنیم تا با آمادگی کامل به رشت برویم و از دیدار برابر داماش با دست پر به تهران بازگردیم.

دایی در مورد اینکه گفته می شود پس از اعلام رای کمیته انضباطی درباره برگزاری دیدار داماش و پرسپولیس بدون تماشاگر احتمال دارد این بازی با حضور تماشاگران انجام گیرد، اظهار داشت: من هم تا امروز هنوز نمی دانم این بازی با تماشاگر برگزار خواهد شد یا بدون تماشاگر. البته ما سعی و تمرکزمان روی پیروزی در این بازی است.

وی درباره مسئله واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: ما هم امیدواریم بهترین اتفاق ممکن در این باره به وقوع بپیوندد. در این خصوص جلسات متعددی برگزار شد. دکتر خادم نیز تلاش و پیگیری زیادی در این باره انجام داده که امیدواریم در سال ۹۳ به سرانجام برسد.

انتهای پیام /

ارسال نظر