|
|
کدخبر: ۱۴۸۵۹۲

۸۰ روز تا جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

بازیکن برزیلی مس کرمان بار دیگر دعی شد که برای حضور در تیم ملی فوتبال ایران شانس دارد.

به گزارشخبرگزاری فارس، ادر لوچیانو معروف به ادینهو در سال ۲۰۰۸ برای بازی در تیم مس کرمان به ایران رفت. گلزنی وی برای باشگاهی که در سال ۱۹۹۸ تأسیس شده است، به نحوی بود که ایرانی ها در این سال پیشنهاد تابعیت به او دادند.

ادینهو ۳۱ ساله در گفت و گو با یک روزنامه ورزشی برزیلی مدعی شد: تقریبا مدارکم آماده است و حدود ۹۰ درصد شانس بازی در تیم ملی ایران را دارم.

وی اضافه کرد که بازی در جام جهانی اتفاق ویژه ای خواهد بود اما بازی در برزیل به همراه تیم ملی ایران اتفاق خاص دیگری است.

وی اظهار داشت: شانس بازی در یک تیم ملی که بهترین بازیکنان یک کشور در آن بازی می کنند؛ اتفاق خاصی است حالا آن کشور می خواهد ایران، اسپانیا یا آلمان باشد. باید خودم را آماده کنم تا اگر شانس حضور در تیم ملی را پیدا کنم، آماده باشم.

بازیکن برزیلی در خصوص زندگی در ایران گفت: هنوز نتوانسته ام با غذاهای ایران کنار بیایم. هر وقت که بتوانم از برزیل غذا می آورم و همسرم هم غذا درست می کند.

وی خاطرنشان کرد: وقتی برای اولین بار به اینجا آمدم، می خواستم به خانه برگردم اما به اینجا خو گرفتم و صبر من جواب داد.

تیم ملی فوتبال ایران که چهارمین حضورش را در رقابت های جام جهانی تجربه می کند، با تیم های نیجریه، آرژانتین و بوسنی و هرزگوین در گروه F دیدار می کند.

این در حالی است که پیش از این کارلوس کی روش و مسئولان فدراسیون فوتبال ایران هرگونه مذاکره با این بازیکن برای حضور در تیم ملی را تکذیب کرده اند.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر