|
|
کدخبر: ۱۴۸۵۹۶

اظهارنظر درباره تصمیمات داوری برایم سخت است

خبرگزاری تسنیم: سرمربی ایتالیایی رئال مادرید اعتراف کرد اشتباهاتی که تیمش در بازی برابر بارسلونا مرتکب شد دلیل اصلی شکست آن در ال کلاسیکو بوده است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی پس از شکست ۴ بر ۳ تیمش برابر بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو که منجر به سقوط کهکشانی ها به رده دوم جدول و کاهش فاصله آنها و بارسلونا به یک امتیاز شد، اشتباهات بازیکنانش را به عنوان دلیل اصلی شکست دانست.

آنچلوتی اظهار داشت: اینکه مسی ۳ گل به ثمر رساند یک واقعیت است اما یکی از دلایلی که به بازیکنی در این حد و اندازه فرصت درخشش می دهد مرتکب شدن اشتباه برابر اوست.

سرمربی ایتالیایی کهکشانی ها با خودداری از اعتراض به قضاوت پر حرف و حدیثاوندیانو ماینکو که یک پنالتی مشکوک به سود هر یک از ۲ تیم اعلام و سرخیو راموس، مدافع کهکشانی ها را هم از بازی اخراج کرد، گفت: برای من اظهارنظر درباره تصمیمات داور کار سختی است.

آنچلوتی درباره ماموریت پیش روی تیمش برای فتح لالیگا تصریح کرد: هنوز ۹ هفته دیگر تا پایان لیگ باقی مانده است و رقابت بسیار فشرده خواهد بود. از این به بعد هر بازی سرنوشت ساز خواهد بود. کورس قهرمانی لیگ هنوز فشرده است و این یعنی که ما باید واکنشی سریع به این شکست نشان دهیم. من بارها این را گفته ام که قهرمان لیگ در هفته آخر مشخص می شود، بنابراین ما باید به جنگیدن ادامه دهیم. من هنوز با بازیکنانم درباره این بازی حرفی نزده ام. معتقدم مرتکب اشتباهات کوچکی شدیم و به همین دلیل باختیم.

کارلتو تصریح کرد: تیم آماده است از جای خود بلند شود و واکنش نشان دهد. ما باید از بازی که ارائه کردیم خوشحال باشیم. رئال مادرید به مراتب پیشرفت کرده است و این موضوع را در این بازی ثابت کرد. بازی خوبی را دیدیم اما هرچه سریع تر باید آن را فراموش کنیم، چون بازی بعدی مان مهم است.

انتهای پیام /

ارسال نظر