|
|
کدخبر: ۱۴۸۶۰۵

کریستیانو رونالدو مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در پی شکست تیمش در مقابل بارسلونا از عملکرد داور بازی به شدت انتقاد کرد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،کریستیانو رونالدو مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در پی شکست تیمش در مقابل بارسلونا از عملکرد داور بازی به شدت انتقاد کرد.

رئال مادرید شب گذشته چهار بر سه از بارسلونا شکست خورد و این نخستین شکست رئال در ۳۲ بازی بود.

آلبرتو اودیانو مالنکو داور در این بازی سه ضربه پنالتی اعلام کرد. در این بازی همچنین سرخیو راموس به سبب خطا بر روی نمیار از زمین بازی اخراج شد.

کریستیانو رونالدو پس از بازی گفت: «اشتباهات بسیاری در این بازی رخ داد. می بایست داوری سطح بالا برای دیدار تیم های رئال مادرید و بارسلونا در نظر گرفته می شد.» رونالدو همچنین گفت: «زمانی که کسی عصبی است نمی تواند تصمیمات درستی اتخاذ کند. ممکن است خطای پنالتی من در محوطه جریمه رخ نداده باشد. از این دست اتفاقات در این بازی زیاد رخ داد. مشاهده این که افراد بسیاری امروز نمی خواستند ما پیروز میدان باشیم دشوار است.»

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید اسپانیا نیز اعلام کرد کارت قرمزی که راموس دریافت کرد سبب شد بازی به نفع بارسلونا جریان یابد.

آنچلوتی گفت: «صحبت کردن درباره تصمیمات داور برایم دشوار است. با این حال، زمانی که داور به راموس کارت قرمز نشان داد، لحظه مهمی بود. ما سه بر دو جلو بودیم و بازی را به خوبی تحت کنترل داشتیم اما کنترل بازی با یک بازیکن کمتر بسیار دشوار است.»

رئال مادرید با وجود این شکست همچنان به همراه آتلتیکو مادرید با ۷۰ امتیاز صدرنشین لیگاست.
این در حالی است که رئال مادرید در بازی بعدی خود در روز چهارشنبه باید در خانه سویا به میدان برود.

آنچلوتی گفت: «مطمئنا ما از نتیجه بازی امشب راضی نیستیم زیرا یک فرصت بزرگ را از دست دادیم اما ما تا پایان به مبارزه خود ادامه می دهیم.»

سرمربی رئال همچنین خاطرنشان کرد: «نه بازی تا پایان لیگا باقی مانده است و این یک رقابت شدید است. احتمال قهرمانی هر سه تیم وجود داردو همه بازی ها تعیین کننده هستند. در روز چهارشنبه باید واکنشی خوب از خود نشان دهیم زیرا یکی از مهمترین بازی های فصل محسوب می شود.»

انتهای پیام /

ارسال نظر