|
|
کدخبر: ۱۴۸۹۱۸

تکرار /

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: در گروه نسبتاً آسانی قرار گرفته ایم و می توانیم به راحتی به دور بعد صعود کنیم.

مرتضی محصص کارشناس فوتبال کشورمان در مورد قرعه کشی جام ملت های آسیا در استرالیا بهخبرنگار باشگاه خبرنگارانگفت: در گروه نسبتاً آسانی قرار گرفته ایم و می توانیم به راحتی به دور بعد صعود کنیم ولی باید با برنامه ریزی خوب به این رقابت ها اعزام شویم تا در مقابل حریفان مرحله ی بعدی کار سختی را پیش رو نداشته باشیم.

وی ادامه داد: چون این رقابت ها پس از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل برگزار می شود قرارداد کادر فنی از جمله کی روش باید از همین حالا مشخص باشد تا نزدیک به مسابقات به فکر تعیین مربی نباشیم.

محصص در مورد تیم های هم گروه ایران درگروه ۳ تصریح کرد: نکته جالب در مورد تیم های قطر و امارات استفاده ی این دو کشور حوزه ی خلیج فارس از مربیان عرب زبان است که این کشورها به ندرت از مربیان عربی استفاده می کنند این مسئله باعثمی شود تا هماهنگی نسبتاً خوبی بین بازیکنانشان برقرار شود وتیم بحرین از هاتسون آمریکایی بهره می برد که یک مربی ناشناخته ای است که کار را برای ما سخت می کند ولی صعود به عنوان تیم اول برای ما آنچنان سخت نیست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: استرالیا شانس اول قهرمانی است چون در کشور خودش میزبان این رقابت ها است و تیم هایی همچون ایران، کره جنوبی، عربستان و ژاپن درصد بالایی برای قهرمانی می توانند داشته باشند که ایران برای قهرمانی باید ازسد این ۴ تیم قدرتمند گذر کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر