|
|
کدخبر: ۱۴۸۹۲۶

میلاد میداوودی مهاجم تیم استقلال صنعتی خوزستان این روز ها عملکرد خوبی در تیمش دارد بر این اساس احتمال دارد که یک از مسافران جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باشد.

به گزارشگروه ورزش باشگاه خبرنگارانحضور میداوودی در لیست احتمالی کی روش برای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باعثشد تا عملکرد این بازیکن را مورد بررسی قرار دهیم.

میلاد میداوودی متولد ۳۰دی ۱۳۶۳ در مسجد سلیمان است و درحال حاضر ۳۱ سال دارد و با قد یک متر و ۷۸ سانت در پست مهاجم تیم استقلال صنعتی خوزستان بازی می کند.

میلادمیداوودی توانسته شماره پیراهن ۱۰ در این تیم را از آن خودکند.

وی سابقه عضویت در باشگاه فوتبال استقلال تهران، باشگاه فوتبال الاهلی امارات، باشگاه فوتبال استقلال اهواز و باشگاه فوتبال پاس همدان را دارا می باشد.

میداوودی ۳۰ بازی ملی و ۶ گل زده را نیز درکارنامه خود دارد.

میداوودی تا سن دوازده سالگی در زادگاهش مسجد سلیمان در استان خوزستان زندگی می کرد. وی در سال ۱۳۷۹مشغول بازی در تیم نوجوانان باشگاه فوتبال استقلال اهواز می شود و در اولین بازی خود درمقابل باشگاه فوتبال شاهین اهواز، اولین گل رسمی خود را به ثمر می رساند.

میداوودی جزء معدود بازیکنان ایرانی است که طی ده سال اخیر به صورت مستمر در تمام رده های سنی تیم ملی(نوجوانان، جوانان، امید، تیم ملی ب و تیم ملی بزرگسالان) بازی و گلزنی کرده است در رده بزرگسالان و تیم ملی تا پایان سال ۱۳۹۰ در سی مسابقه مقابل تیم های ملی مختلف به میدان رفته و این به غیر از بازی های تدارکاتی برابر تیم های باشگاهی خارجی است که جزو بازی های ملی محسوب نمی شود.

میداوودی ۱۵بار درترکیب اصلی و ۱۵بار به عنوان بازیکن ذخیره برای تیم ملی بازی کرده و شش گل زده و شش پاس گل درکارنامه وی وجوددارد.

اولین گل ملی میداوودی درخرداد سال ۱۳۸۶ مقابل تیم ملی فوتبال فلسطین، دررقابت های غرب آسیا درکشور اردن و آخرین گل ملی وی در برابر تیم ملی اندونزی در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ به ثمر رسید.

میداوودی درلیگ برتر هم حضور مؤثری داشت و توانست مقام قهرمانی در لیگ برتر را به همراه تیم الاهلی امارات را به دست آورد و این مقام را درکارنامه خود به ثبت رساند.

وی همچنین درجام حذفی هم درکنار تیمهای خود حضورداشت و در این رابطه کمک مناسبی برای تیمها بود تا بتواند با کمک آنها مقاماتی کسب نماید.

میداوودی توانست باحضور در تیم استقلال تهران در سال ۱۳۹۰مقام قهرمانی در جام حذفی ایران را کسب نماید و خود را به خوبی دراین تیم به دیگران نشان دهد.

وی همچنین در جام حذفی امارات مقام قهرمانی همراه با تیم الاهلی سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۸ رابه دست آورد.

لازم به ذکر است میداوودی توانسته به خوبی شایستگی و توانایی های خود را در بازی ها نشان دهد تا از وی به عنوان یکی از مسافران احتمالی ۲۰۱۴برزیل نام برد.

انتهای پیام /

ارسال نظر