|
|
کدخبر: ۱۴۹۰۰۷

نباید نگران قطر، امارات و بحرین باشیم

خبرگزاری تسنیم: کارشناس فوتبال ایران گفت: فکر نمی کنم کی روش در جام ملت های آسیا سرمربی ایران باشد چون برای ما نتیجه گرفتن در جام جهانی اولویت فراوانی دارد.

حمید درخشان در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد قرعه کشی جام ملت های ۲۰۱۵ آسیا در استرالیا اظهار داشت: در گروه آسانی قرار گرفتیم و به راحتی می توانیم از این گروه صعود کنیم. گروه ایران نسبت به دیگر گروه ها ساده تر است و با کمی تمرکز صعود می کنیم. نباید نگران قطر، امارات و بحرین باشیم. تیمی که به جام جهانی صعود می کند نباید چنین نگرانی هایی داشته باشد.

وی در خصوص رویارویی احتمالی ایران با قدرت های فوتبال آسیا در مراحل بعدی جام ملت های آسیا، عنوان کرد: خدا کند همینطور شود، اگر قرار است در آسیا حرف اول را بزنیم باید همه تیم ها را شکست دهیم.

درخشان در واکنش به این مسئله که کی روش اعلام کرده در جام ملت های آسیا سرمربی ایران نخواهد بود، گفت: من هم فکر نمی کنم کی روش در جام ملت های آسیا سرمربی ایران باشد چون برای ما نتیجه گرفتن در جام جهانی اولویت فراوانی دارد.

این مربی اضافه کرد: نمی توانیم در جام جهانی شانس بیاوریم و شانسی هم برای ما در جام جهانی وجود ندارد. در جام جهانی تیم ها بر پایه قدرت، تاکتیک، فیزیک و تفکرات مربیان حاضر می شوند. وقتی در جام جهانی نتایج خوبی نگیریم نمی توانیم فردی را حفظ کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر