|
|
کدخبر: ۱۴۹۰۹۶

سه جام قهرمانی برای لیگ برتر تدارک دیده ایم

رئیس سازمان لیگ گفت: نفت مسجدسلیمان در صورت صعود به لیگ برتر می تواند در ورزشگاه غدیر اهواز بازی کند.

مهدی تاج در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد برگزاری دیدارهای پایانی لیگ برتر و لیگ دسته یک گفت: ما همه تدابیر لازم را برای سه هفته پایانی لیگ برتر انجام داده ایم و از کمیته داوران هم خواسته ایم که بهترین داورانش را برای این دیدارها انتخاب کند. مجموعه سازمان لیگ تدارک مفصلی برای سه بازی آخر لیگ برتر و همچنین لیگ دسته یک دیده است و تلاش می کند فصل آینده برگزاری لیگ دسته یک با دقت نظر بیشتری انجام شود.

وی تصریح کرد: در حالی که سه هفته به پایان مسابقات لیگ برتر مانده اما هنوز نمی دانیم اختتامیه و جشن قهرمانی لیگ را باید در کدام شهر برگزار کنیم. سه جام قهرمانی تدارک دیده ایم تا مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد امیدوارم که شاهد بازی های جوانمردانه در این هفته ها هم مثل گذشته باشیم.

مهدی تاج در مورد خودسوزی یک هوادار مسجدسلیمانی گفت: ما برنامه ریزی لازم را برای لیگ یک کرده ایم و می خواهیم با مدیریت بهترین لیگ برتر برگزار شود. غلامرضا بهروان هم حرفش این بوده که تیم هایی که به لیگ برتر صعود می کنند باید استانداردهای لازم را داشته باشند. نفت مسجدسلیمان هم اگر به لیگ برتر صعود کند می تواند در صورت آماده نشدن ورزشگاهش در ورزشگاه غدیر اهواز بازی کند و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر