|
|
کدخبر: ۱۴۹۱۲۵

حواشی دیدار استقلال - نفت

خبرگزاری تسنیم: کاپیتان تیم فوتبال استقلال پیش از آغاز دیدار این تیم مقابل نفت تهران به سمت سرمربی زردپوشان تهرانی رفت و با او خوش وبش کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، نیمه اول دیدار تیم های استقلال و نفت حواشی داشت که در زیر می خوانید:

* پیش از آغاز بازی هواداران استقلال در ورزشگاه سرود قهرمانی خواندند.

* دن گاسپار و اوسیانو اندرید دآ کروز، دستیاران کارلوس کی روش، مهدی تاج، مهرداد اولادی، ستار همدانی و شاهرخ بیانی تماشاگران ویژه این بازی هستند.

* قبل از شروع مسابقه امیر قلعه نویی به سمت نیمکت نفت رفت و با یحیی گل محمدی خوش وبش کرد. سیدمهدی رحمتی نیز از سرمربی نفت تهران برای حضور در زمین رخصت گرفت. در طرف مقابل رضا نوروزی، احمد آل نعمه، رسول نویدکیا، کمال کامیابی نیا و محمدامین حاج محمدی به سمت امیر قلعه نویی رفتند.

* کودکانی که با لباس تیم های نفت و استقلال همراه بازیکنان به زمین آمده بودند پیش از آغاز بازی کنار نیمکت استقلال با قلعه نویی عکس یادگاری گرفتند.

* با توجه به اینکه علیرضا بیرانوند با پیراهن قرمز درون دروازه قرار گرفته بود، هواداران استقلال علیه او شعار دادند.

* تعداد اندکی تماشاگر در طبقه بالای ورزشگاه آزادی و زیر آفتاب نشسته بودند که با مساعدت نیروهای انتظامی به طبقه دوم هدایت شدند.

* روی پیراهن بازیکنان تیم نفت تبلیغ جالبی وجود داشت که نام پرسپولیس هم در این تبلیغ خودنمایی می کرد.

* هواداران استقلال که زیر جایگاه خبرنگاران نشسته بودند، نتایج دیگر بازی های حساس امروز را پیگیری می کردند.

* در شرایطی که چند دختربچه ۳ و ۴ ساله برای ورود به ورزشگاه آزادی و تماشای بازی استقلال با نفت دچار مشکل شده بودند و اجازه ورود آنها با والدین شان صادر نمی شد در یک اتفاق عجیب یک دختربچه ۱۱ ساله با شال و کلاه هواداران تیفوسی استقلال وارد ورزشگاه آزادی شد.

* در طول نیمه اول امیر قلعه نویی کنار زمین ایستاده بود و مجید صالح نیز چند بار از روی نیمکت بلند شد و به بازیکنان استقلال تذکر فنی داد.

* خطاهای پیاپی بازیکنان ۲ تیم در نیمه اول باعثشده بود تا حتی هواداران هم به این مسئله اعتراض کنند.

*زمانی که تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس موفق شدند در دیدارهای همزمان به حریفان شان گل بزنند، هواداران استقلال ابراز ناراحتی کردند.

* در شرایطی که هواداران استقلال تمایلی برای تشویق پرشور تیم شان نداشتند، مسئول کانون هواداران این تیم به سکوها رفت و از مشوقین آبی پوشان خواست تا هواداران این تیم را به وجد بیاورند.

انتهای پیام /

ارسال نظر