|
|
کدخبر: ۱۴۹۱۶۵

استقلال از تیم های خوب ایران است

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازی خوبی انجام دادیم. هم فوتبال دفاعی هم حمله خوب بودیم. از موقعیت هایمان در ۹۰دقیقه نتوانستیم استفاده کنیم.

به گزارشخبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی بعد از بازی با استقلال در نشست خبری اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم. هم فوتبال دفاعی هم حمله خوب بودیم. از موقعیت هایمان در ۹۰دقیقه نتوانستیم استفاده کنیم. شناخت خوبی از استقلال داشتیم. بازی سخت بود برای ما. استقلال از تیم های خوب ایران است. بازی کردن مقابل این تیم سخت است. این برد را به بچه ها تقدیم میکنم. تلاش زیادی کردند. و تلاش مضاعف داشتند. تساوی به درد دو تیم نمی خورد. توپ روی دروازه ها بود.

وی افزود: با توجه به نیاز به برد تعویض ها جواب داد. هجومی بودیم وبه گل هم رسیدیم. قبل از بازی قرار بود این برد را به خانواده ها تقدیم کنیم که خیلی صبر داشتند و از همین جا این برد را به خانواده بچه ها و خودم تبریک می گویم.

وی در پاسخ به این سوال که در بازی های سنگین تمرکز زدن گل روی دقایق آخر است که در جواب گفت: ما در جریان بازی هم می توانستیم به گل برسیم اما این طور نشد. تیم از نظر بدنی آماده است. شرایط بچه ها خیلی خوب است و می توانند در دقایق آخر خوب بدوند و اثرگذار باشند. چند دقیقه قبل از گل چهار به دو شدیم وی می توانستیم به گل برسیم. ذهنی بچه ها شرایط خوبی دارند تا در دقایق پایانی به گل برسند.

به گزارش فارس، در همان ابتدای صحبت های گل محمدی ال سی دی مقابل گل محمدی افتاد.

ارسال نظر