|
|
کدخبر: ۱۴۹۱۸۸

هواداران حق دارند که ناراحت شوند

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: در این مدت مشکلات بسیار زیادی داشتیم اما این مسئله دلیلی بر عدم کسب نتیجه نیست.

به گزارشخبرگزاری فارس، محمد قاضی بعد از شکست یک بر صفر استقلال مقابل نفت تهران عنوان کرد: از این باخت همه ناراحت هستیم، تمام تلاشمان را انجام دادیم اما متاسفانه بازی را واگذار کردیم.

وی در مورد کسر ۲۰ درصدی قرارداد بازیکنان استقلال عنوان کرد: چرا قراردادمان کم شده است؟

خبرنگارها وقتی اعلام کردند به خاطر نتایج اخیر در جام حذفی و لیگ قهرمانان ۲۰ درصد قراردادها کم شده و حنیف عمران زاده در واکنش به این مسئله اعلام کرده بازیکنان اصلا پولی دریافت نکردند قاضی در پاسخ اظهار داشت: او واقعیت را بیان کرده است. ما هیچ پولی دریافت نکردیم که بخواهد جریمه از آن کم شود. ما مشکلات زیادی داریم که البته این مسائل دلیلی بر شکست و عدم نتیجه گیری نمی شود.

وی در ادامه تاکید کرد: در این مدت با مشکلات زیادی روبه رو شدیم اما این مسئله دلیلی بر باخت نیست. مشکلاتی که داشتیم در حال اثر گذاشتن روی روند تیم است و وضعیت بدی داریم.

قاضی در مورد شعار بی غیرت هواداران اظهار داشت: هوادار حق دارد ناراحت شود و نسبت به این مسائل واکنش نشان می دهد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می تواند قهرمان شود عنوان کرد: کارمان با این شرایط بسیار سخت شده است.

مهاجم استقلال در پایان در پاسخ به این سوال که برای بار سوم هواداران این تیم بازیکنان را بی غیرت لقب دادند گفت: تماشاگران حق دارند. البته اهالی رسانه بهتر می دانند که مشکلات ما چقدر است و در این مدت هیچ پولی دریافت نکردیم البته همانطور که قبلا گفتم این مسائل دلیلی بر عدم کسب نتیجه نیست.

انتهای پیام / م

ارسال نظر