|
|
کدخبر: ۱۴۹۲۲۱

دل هواداران در سال نو شاد شد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس با برتری در بازی خارج از خانه و صعود به رده دوم جدول رده بندی دل هواداران را شاد کردند.

به گزارشگروه ورزش باشگاه خبرنگارانعلی پروین پس از برتری پرسپولیس مقابل داماش افزود: اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در تعطیلات نوروزی با پیروزی مقابل داماش و کسب سه امتیاز شیرین این مسابقه توانستند دل هواداران را شاد کنند. بازی در چمن مصنوعی و آن هم در خارج از خانه کار سختی است اما کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس با درایت و تلاش زیاد توانستند سه امتیاز سرنوشت ساز این بازی را کسب کرده و در ایام عید و در آغاز سال نود دل هواداران را شاد کنند. برتری پرسپولیس و صعود به رده دوم جدول رده بندی اتفاق خوشحال کننده ای بود و شانس پرسپولیس برای قهرمانی را بیشتر کرد. تیم پرسپولیس دو بازی سخت دیگر را در پیش رو دارد و انشاالله با حمایت همه جانبه هواداران و همت اعضای تیم شاهد برتری سرخپوشان باشیم.

علی پروین در ادامه تصریح کرد: تیم فوتبال پرسپولیس در بازی مقابل داماش حساب شده بازی کرد. بازیکنان واقعا زحمت کشیدند و این پیروزی و سه امتیاز خیلی مهم بود. برنامه ریزی خوب کادرفنی و برپایی اردو در مازندران و برگزاری تمرینات و بازی های دوستانه در زمین چمن مصنوعی تاثیر زیادی در کسب این موفقیت داشت. پرسپولیس در تعطیلات لیگ برتر تمرینات و بازی های تدارکاتی خوبی انجام داد که تاثیر آن را در بازی امروز دیدیم. خیلی مهم بود که پرسپولیس بعد از وقفه و تعطیلات بازی ها توانست در بازی خارج از خانه با داماش که چیزی برای از دست دادن نداشت به برتری برسد. به اعضای تیم خسته نباشید گفته و این پیروزی را به نوبه خود به آنها و هواداران تبریک می گویم.

پروین در پایان گفت: خوشحالیم که تلاش اعضای تیم به ثمر نشست و کام هواداران در سال نو شیرین شد. انشاالله هواداران در بازی بعدی و در حمایت از تیم پرسپولیس در بازی خانگی مقابل راه آهن سنگ تمام خواهند گذاشت و با حمایت همه جانبه خود تا دقیقه ۹۰ بار دیگر تاثیرگذاری خود را نشان خواهند داد. از هواداران پرسپولیس که در بازی مقابل داماش تیم محبوبشان را تنها نگذاشته و با حمایت های خود در بازی خارج از خانه به سرخپوشان دلگرمی دادند نیز تشکر و قدردانی می کنیم و امیدواریم که همه چیز به قهرمانی پرسپولیس و سربلندی هواداران ختم شود. تیم پرسپولیس در فصل جاری بازی های خوبی را به نمایش گذاشته و به رغم مشکلاتی که اعضای تیم داشته اند توانسته اند انتظارات را برآورده کرده و در کورس قهرمانی قرار بگیرند.

انتهای پیام /

ارسال نظر