|
|
کدخبر: ۱۴۹۲۴۹

گفتند پسر خوبی باشیم جریمه هایمان را می بخشند

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همینجا می گویم پیام جزو بهترین دوست های من است و من از او بابت اتفاق پیش آمده عذرخواهی کردم.

به گزارشخبرگزاری فارس، رضا حقیقی پس از برد پرسپولیس مقابل داماش در گفت وگویی اظهار داشت: روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. داماش هم در بازی با پرسپولیس می خواست به هر قیمتی که شده بازنده نباشد اما ما خیلی باهوش بودیم و بهترین استفاده را از فرصت به دست آمده داشتیم. مهم برای ما ۳ امتیاز بازی بود.

وی درباره رابطه اش با پیام صادقیان نیز گفت: الان هم رابطه من با پیام خوب است بالاخره مشکل کوچکی بین من و پیام پیش آمد به نظرم به خاطر این بود که ضربان قلبمان کمی بالا رفت و اشتباهی کردیم اما همینجا می گویم پیام جزو بهترین دوست های من است و من از او بابت اتفاق پیش آمده عذرخواهی کردم.

حقیقی ادامه داد: به نظرم فشاری که روی پرسپولیس است نباید با هیچ یک از تیم های دیگر مقایسه شود حالا یا داماش باشد یا تیم های دیگر. به همین دلیل ناخواسته یکسری اتفاق ها می افتد و خواهش می کنم ما را با هیچ تیمی مقایسه نکنید چون پرسپولیس اگر حتی یک مساوی در آزادی بگیرد هر کسی هر حرفی دوست دارد می زند پس شرایط ما با بقیه تیم ها فرق دارد.

حقیقی در پاسخ به سوالی که آیا شما صادقیان را زدید یا کتک خوردید گفت: صادقیان من را زد مهم این است که همه چیز را فراموش کردیم و اشتباه کوچکی پیش آمده بود که تمام شد.

حقیقی در مورد جریمه ۱۵ درصدی نیز گفت: چه حرفی باید بزنم؟ مثل اینکه بعد از اینکه ما را جریمه کردند گفته اند اگر پسر خوبی باشیم و کادرفنی از ما رضایت داشته باشد این پول ها را می بخشند حالا امیدوارم که پول بدهند بقیه مسائل حل می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر