|
|
کدخبر: ۱۵۰۴۹۳

امتیاز از دست دادن فولاد مقابل استقلال بسیار محتمل است

خبرگزاری تسنیم: مربی پرسپولیس می گوید که بازیکنان اینتیم آماده برگزاری دو دیدار پایانی لیگ هستند و در این راه تنها نیاز به شارژ مالی از سوی مسئولان دارند.

جواد منافی در خصوص شرایط پرسپولیس به خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمگفت: تمرینات بسیار خوبی را برگزار کردیم و تیم به لحاظ جسمانی و روحی و آمادگی به لحاظ شرایط بازی در وضعیت خوبی به سر می برد.

مربی پرسپولیس افزود: برای کسب قهرمانی سه فینال بسیار حساس را پیش رو داشتیم که خوشبختانه در یکی از حساس ترین بازی هایمان موفق شدیم به پیروزی برسیم و حالا دو فینال دیگر برای رسیدن به عنوان قهرمانی پیش رو داریم.

منافی تاکید کرد: برای دیدار خانگی مقابل راه آهن همه تمهیدات لازم برای تیم در نظر گرفته شده به همین دلیل درصدد برآمدیم تا با انجام بازی دوستانه امروز با صبا با آمادگی کامل به مصاف راه آهن برویم. در این راه تیم ما به لحاظ روحی نیاز به شارژ مالی کوچکی دارد که انشاالله با مساعدت مسئولان وزارت ورزش و باشگاه فراهم خواهد شد تا بازیکنان با روحیه بهتری به مصاف راه آهن و استقلال خوزستان بروند.

مربی پرسپولیس در مورد اصلی ترین رقیبان پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی خاطرنشان کرد: با شکست داماش به لحاظ امتیازی شرایط بهتری پیدا کردیم و در حال حاضر پرسپولیس و فولاد جدی ترین مدعیان قهرمانی به شمار می روند.

منافی یادآور شد: باید بازی های خودمان را ببریم و منتظر لغزش فولاد بمانیم اتفاقی که به دلیل رویارویی فولاد با استقلال بسیار محتمل خواهد بود، هر چند به شکل حرفه ای نباید از استقلال و خصوصا نفت تهران هم غافل ماند چون آنها هم برای موفقیت در دو هفته پایانی تمام تلاش شان را انجام خواهند داد.

انتهای پیام /

ارسال نظر