|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۰۴

همین الان هم در لیگ دسته اول تبانی می شود

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل پیشین باشگاه داماش گیلان گفت: در جایی که باید امتیازات را جمع می کردیم، بی جهت از افشین ناظمی دفاع کردم، در صورتی که باید او را برکنار می کردم.

امیر عابدینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، درباره شکست یک بر صفر داماش مقابل پرسپولیس در هفته بیست وهشتم لیگ برتر اظهار داشت: بازیکنان داماش مقابل پرسپولیس خوب و محکم بازی کردند. همانطور که علی دایی هم گفت، پرسپولیس در این دیدار بد بازی کرد و بازی دست بازیکنان داماش بود.

وی افزود: هر دو تیم استرس کسب ۳ امتیاز بازی را داشتند و داماش در نیمه دوم فشار زیادی روی دروازه پرسپولیس وارد کرد اما پرسپولیسی ها فشار حملات ما را تحمل کردند.

مدیرعامل پیشین داماش در مورد شانس ماندن این تیم در لیگ برتر تصریح کرد: کار داماش با این شکست سخت شد. در جایی که باید امتیازات را جمع می کردیم، بی جهت از افشین ناظمی دفاع کردم، در صورتی که باید او را برکنار می کردم اما برخی دوستان اجازه ندادند. یکی از دلایل دلسردی من در داماش رفتارهای ناظمی بود. او به دنبال پیدا کردن جایگاهی در استان بود و به حاشیه رفت.

عابدینی در پاسخ به این سوال که چه تیمی شانس بیشتری برای قهرمانی در لیگ را دارد، گفت: فولاد خوزستان شانس بیشتری دارد و پس از آن پرسپولیس. استقلال هم در شرایط مطلوبی قرار ندارد و فکر می کنم فولاد قهرمان شود.

وی در خصوص اقدام فدراسیون فوتبال مبنی بر نظارت ویژه بر عملکرد بازیکنان در لیگ برتر و دسته اول خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم نظارت دقیق باید جزو دستورات فدراسیون باشد. همین الان هم در لیگ دسته اول تبانی می شود ولی در لیگ برتر چنین چیزی را مشاهده نکردم. امیدوارم در هفته پایانی نظارت کاملی بر مسابقات انجام شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر