|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۲۵

رئیس هیات مدیره استقلال:

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: لیگ برتر به حساس ترین جای خود رسیده است و نتیجه در آن از رقابتهای آسیایی درحال حاضر مهمتر است.

مغداد نجف نژاد در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانبا اشاره به بدشانسی در بازیهای آسیایی بیان داشت: استقلال در شرایط سخت همواره عملکرد خوبی داشته است و هیات مدیره به کادر فنی و بازیکنان اطمینان و امید زیادی دارد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در ادامه برحضور قلعه نویی درفصل آینده تاکید کرد و افزود: قلعه نویی پیش از این خود را ثابت کرده و دلش همواره با استقلال است و جدایی وی در فصل آینده شایعاتی برای ورود تیم به حاشیه است.

نجف نژاد به جلسه کمیته ویژه واگذاری تیم های استقلال و پرسپولیس اشاره کرد و اظهار داشت: در سال جدید این موضوع پیگیری خواهد شد و بنده به هواداران قول می دهم هیچ گونه شتاب زدگی در این خصوص رخ نخواهد داد.

عضو هیات رئیسه باشگاه استقلال در پایان بازی با الجزیره امارات را سخت پیش بینی کرد و عنوان کرد: اگر همان بازی در آزادی را در آنجا نیز انجام دهیم بی تردید شکست میزبان دور از دسترس نخواهد بود.

شایان ذکر است، استقلال ساعت ۲۰:۱۰ دقیقه فردا چهارشنبه در ابوظبی به مصاف الجزیره امارات خواهد رفت، آبی پوشان صبح امروز وارد امارات شدند.

انتهای پیام /

ارسال نظر