|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۴۹

نمایندگان فوتبال کشورمان امروز سه شنبه ۱۲ فروردین، در چهارچوب رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا به مصاف حریفان خود می روند.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، تیم های فوتبال فولاد خوزستان، تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان امروز در چهارچوب دور برگشت مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف حریفان خود می روند.
**فولاد خوزستان - بنیادکار ازبکستان
تیم فوتبال فولاد خوزستان که در گروه B با تیم های الجیش امارات، بنیادکار ازبکستان و الفتح عربستان همگروه است، امروز و در آغاز دور برگشت این رقابت ها از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه الغدیر اهواز میزبان نماینده ازبکستان خواهد بود.
تیم فوتبل فولاد در دور رفت مقابل بنیادکار به تساوی یک بر یک رضایت داد.
لازم به ذکر است؛ تا به اینجای کار تیم فولاد با کسب ۵ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم الجیش، در رتبه دوم جدول این گروه قرار دارد و اگر بتواند ز این دیدار خانگی امتیاز بگیرد شانس زیادی برای صعود به مرحله بعد خواهد داشت. تیم ها بنیادکار و الفتح هرکدام با کسب ۲ امتیاز در رتبه های سوم و چهارم این گروه قرار گرفته اند.
قضاوت این دیدار بر عهده محمد عبدالکریم محمد اسماعیل الزارونی به عنوان داور وسط و محمد جاسم سیف الجلاف المهرینی و احمد محدم سیعد بلود الشمسی کمک های اول و دوم هستند که از کشور امارات انتخاب شده اند. داور چهارم هم واتیک محمد عبدالله البگ از کشور عراق است.

**تراکتورسازی تبریز - العین امارات
در دیگر دیدار ین رقات ها و در گروه C، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از اعت ۱۹، در ورزشگاه یادگار امام از تیم العین امارات میزبانی خواهد کرد.
شایان ذکر است؛ این دیدر قرار بود در روز ۱۳ فروردین برگزار شود اما بنا به درخواست باشگاه تراکتورسازی و موفقت AFC، این دیدار با یک روز تعجیل یعنی امروز انجام خواهد شد.
ترکتورسازی در این گروه با تیم های الاتحاد عربستان، لخویای قطر و العین امارات همگروه است. نماینده کشورمان در دور رفت مقابل نماینده امارات ۳ بر یک نتیجه را واگذار کرده بود.
در این گروه تیم العین با ۶ امتیاز، لخویا و تراکتورسازی هرکدام با ۴ امتیاز و التحاد عربستان با ۳ امتیاز اول تا چهارم هستند و اگر تراکتورسازی موفق ود از این دیدار خانگی برنده خارج شود حت می تواند صدرنشین گروه خود نیز شود.
قضاوت این دیدار بر عهده محمود الجافری به عنوان داور وسط از کشور سنگاپور و عزمان بن اسماعیل و سیوانسان المونیاندی کمک های اول و دوم از کشور مالزی قضاوت خواهند کرد. داور چهارم این بازی از کشور ترکمنستان است.
**الاهلی امارات - سپاهان اصفهان
آخرین نماینده ایران در روز ۱۲ فروردین، سپهان اصفهان است که ز ساعت ۲۱:۵۰ میهمان تیم الاهلی امارات خواهد بود.
نماینده کشورمان در دور رفت مقابل این تیم اماراتی ۲ بر یک شکست خورده بود.
تیم سپاهان در گروه D با تیم های السد قطر، الاهلی امارات و الهلال عربستان همگروه است و تا کنون با کسب تنها ۳ امتیاز در رده سوم جدول این گروه قرار دارد. تیم های السد قطر و الاهلی امارات با کسب ۵ امتیز اول و دوم و تیم الهلال عربستان باب کسب ۲ امتیاز در انتهای جدول قرار دارند.
اگر زردپوشان اصفهانی نتوانند از این دیدار امتیازی بگیرند شانس صعودشان به مرحله بعد را بسیار کمرنگ خوهند کرد.
قضاوت این دیدار بر عهده روشن ایرماتوف به همراه مامور سعیدکاسیموف و سعیداف جاخونگیر از ازبکستان است. داور چهارم نیز ولادیسلاو تسیتلین از کشور ازبکستان است.
انتهای پیام /

ارسال نظر