|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۶۸

هافبک بایرن مونیخ پیش از دیدار با منچستریونایتد تاکید کرد ورزشگاه خانگی شیاطین سرخ فضای به خصوصی دارد.

به گزارشخبرگزاری فارس، بایرن مونیخ در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب و از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران در اولدترافورد میهمان منچستریونایتد است.

باستین شواین اشتایگر پیش از این دیدار با اشاره به اینکه منچستریونایتد در این فصل در لیگ برتر انگلیس نتیجه های خوبی نمی گیرد گفت: به شکل طبیعی منچستریونایتد باید جایی در میان چهار تیم برتر لیگ انگلیس داشته باشد اما اکنون این چنین نیست. می دانم آنها مقابل ما در لیگ قهرمانان اروپا برای رسیدن به پیروزی دست به هر کاری خواهند زد. آنها مقابل ما به میدان می آیند و اگر بتوانند از سد ما عبور کنند می توانند عنوان قهرمانی در اروپا را نیز کسب کنند.

یونایتدها در حال حاضر رتبه هفتم لیگ انگلیس را در اختیار دارند و ۱۰ امتیاز با تیم رده چهارمی لیگ یعنی آرسنال اختلاف امتیاز دارند.

شواین اشتایگر به همراه بایرن مونیخ در طول ۱۲ ماه گذشته در ورزشگاه خانگی آرسنال و منچسترسیتی به پیروزی رسیده و جام قهرمانی سال گذشته را نیز در ومبلی لندن بالای سر برده است اما شکست سه بر دو در سال ۲۰۱۰ مقابل منچستریونایتد را هنوز فراموش نکرده است.

هافبک تیم ملی فوتبال آلمان در ادامه اظهار داشت: ما آخرین بار در ورزشگاه خانگی منچستریونایتد شکست خوردیم. در این دیدار تلاش می کنیم آن شکست را جبران کنیم. اولدترافورد فضای به خصوصی دارد.

انتهای پیام / م

ارسال نظر