|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۸۲

خبرگزاری فارس منتشر کرد؛

متن نامه شرکت کانادایی انتقال دهنده نیلسون به پرسپولیس در خصوص عدم دریافت پورسانت این انتقال و اعتراض به فیفا منتشر شد.

به گزارشخبرگزاری فارس، روز گذشته اعلام شد که شرکت کانادایی CDS SOCCER که نیلسون دروازه بان برزیلی را به پرسپولیس ترانسفر کرده باید ۱۰ درصد از قرارداد این بازیکن را در ۶ ماه گذشته از طریق باشگاه پرسپولیس دریافت می کرد اما موفق به دریافت این مبلغ نشد و به همین دلیل در نامه ای فوری به فیفا که رونوشت آن به فدراسیون فوتبال ایران هم ارسال شده است، خواستار ممانعت از بازی کردن نیلسون در پرسپولیس شد.

مصطفی شکری مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس نیز در واکنش به این خبر اعلام کرد یک مدیر برنامه و شرکت انتقال دهنده نمی تواند مانع یک بازیکن شود تا در یک دیدار به میدان نرود، بالاخره قراردادی وجود دارد و اینگونه مسائل به وجود می آید اما آنها نمی توانند مانع این کار شوند.

نامه این شرکت به مدیربرنامه های ایرانی نیلسون در همین رابطه بهخبرگزاری فارسارسال شده که متن آن به شرح زیر است:

زمانی طولانی از آخرین نامه ما به شما می گذرد که در آن خواسته بودیم حق کمیسیون ما در این قرارداد پرداخت شود اما متاسفانه تاکنون هیچ خبری از شما دریافت نکردیم.

تنها چیزی که در این مدت از سوی شما رسیده، تصویر یک چک در ایمیل بود که به نظر واقعی می رسید؛ نمی دانیم چطور باید تشخیص دهیم که واقعی است یا نه. آنها به ما گفتند مشکلی برای تغییر تاریخ چک وجود ندارد اما مبلغ آن؟ است. ما در این زمینه اسناد بیشتری می خواهیم زیرا هنوز نسخه اصلی آن را دریافت نکرده ایم.

با تمام احترام و با توجه به شرایطی که در بالا آورده شد، ما نامه ای هم به کمیته انضباطی فیفا نوشتیم تا مشکل ما هر چه زودتر رفع شود.

بسیار خوشحال خواهیم شد اگر این مشکل به شکلی دوستانه در روزهای آینده برطرف شود.

انتهای پیام / م

ارسال نظر