|
|
کدخبر: ۱۵۰۶۳۲

جباری:

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: تعطیلات بیش از جد لیگ برتر به چهارنماینده فوتبال کشورمان در جام باشگاه های آسیا لطمه فراوانی زده است.

رضا جباری، کارشناس فوتبال کشورمان درخصوص عملکرد تیمهای باشگاهی کشورمان در جام باشگا ه های آسیا بهخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: باید متذکر شوم که به جز استقلال می توان گفت سایر تیمها عملکرد مناسبی داشته اند البته نوسان در تیمهای کشورمان وجود دارد که این نکته به طبیعت فوتبال باز می گردد.

وی در ادامه افزود: بطور قطع تیمها بازیهای سختی را پشت سر گذاشته اند و برای صعود نیز بازیهای دیگری را پیش رو خواهند داشت که هر کدام می تواند حکم صعود به دور بعدی رقابتها یا حذف انها را داشته باشد.

جباری با اشاره به تعطیلات اخیر در لیگ برتر فوتبال کشورمان تصریح کرد: باید یادآوری کنم در حالت اولیه تعطیلات پیش آمده در لیگ برتر فوتبال کشورمان باعثنگرانی شده است و همین تعطیلات موجب موفق نشدن تیمهای ما رد لیگ قهرمانان آسیا شده است و بطور حتم به تیمهای ما ضربه زده است خلاصه اعلام می کنم این گونه تعطیلات برای تیمهای آسیایی ما نگران کننده است.

*فولاد از همه تیمهای کشورمان موفق تر بوده است

پیشکسوت فوتبال کشورمان با اشاره به تیم خوزستانی فولاد تصریح کرد: بطور حتم فولاد بازیهای سخت و پر تنش را پشت سرگذاشته است و باید یادآوری کنم تنها عامل موفقیت این تیم سرمربی این تیم است که با مدیریت و رهبری مناسب تیم فولاد را به سوی موفقیت هدایت می کند.

وی بیان کرد: فولاد که تیم شهرستانی است ثابت کرد از همه تیمهای کشورمان موفقتر است و از این مساله می توان به نتیجه بازیهای لیگ و موفقیت در بازیهای آسیایی اشاره نمود.

جباری در خصوص شانس تیم فولاد هم برای صعود از دور گروهی جام باشگا ه های آسیا عنوان کرد: بطور حتم فولاد شانس زیادی برای صعود پشت سر بگذارد و می تواند به صعود امیدوار شود.

*هنوز به صعود استقلال خوش بینم

پیش کسوت فوتبال کشورمان با اشاره به وضعیت استقلال هم گفت: استقلال شرایط خوبی ندارد و به لحاظ تاکتیکی در وضعیت نامناسبی قرار دارد و می تواند این سه بازی و نتایج بازیهای دیگر این تیم را به صعود امیدوار کند.

وی تأکیدکرد: باید بگویم اصلاً فوتبال کشورهای حوزه خلیج فارس درحد فوتبال استقلال نیست فقط چون استقلال با مسائلی روبرو شده است ثبات لازم را به جهت کسب نتایج ندارد. از مشکلات استقلال می توان به جدایی بازیکنها و ضعف تاکتیکی و بی انگیزگی اشاره نمود.

جباری در ادامه با بیان امیدواری به صعود استقلال هم اضافه کرد: با توجه به اینکه همه طرفداران از صعود استقلال ناامید شده اند اما من هنوز امیدوارم زیرا اگر در این بازی استقلال مشکلات تاکتیکی خود را حل کند و پرقدرت ظاهر شود می تواند با کسب سه برد در سه بازی به صعود هم فکر کند.

*تراکتور با وجود " تون " احیا‍ء شده است

پیشکسوت فوتبال کشورمان درمورد عملکرد تراکتورسازی هم اظهار داشت: درمورد تراکتور هم باید بگویم که این تیم با و جود مربی پرتغالی بطور قطع احیاء شده است زیرا به لحاظ تاکتیکی از مربی های خوب لیگ کشورمان است.

وی ادامه داد: در واقع عملکرد تراکتور خوب بوده است ولی اگر خواهان کسب نتیجه است باید با اقتدار در سه بازی باقی مانده ظاهر شده و نتیجه لازم را کسب کند.

جباری تصریح کرد: به لحاظ تاکتیکی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز به جز بازی آخر مقابل العین خوب ظاهر شده و می توان با انگیزه خوب به صعود دید.

کارشناس فوتبال کشورمان در مورد شانس تیم تراکتورسازی برای صعود از دور گروهی هم عنوان کرد: در واقع شانس تراکتورسازی ۵۰ درصد است و درصورتی می توان ضریب شانس صعود را افزایش داد که بازی اول دور برگشت را با برد پشت سر گذاشت.

*امیدوارم بد شانسی های سپاهان تمام شود

وی با اشاره به عملکرد تیم سپاهان اصفهان افزود: باید اعلام کنم که اگر بد شانسی های تیم سپاهان تمام شود می تواند به صعود امیدوار شود در واقع تیم سپاهان با بد شانسی مواجه شد و گرنه سپاهان به لحاظ کلاس تیمی از همه تیمها سرتر است و بطور قطع می تواند در صورت اتمام بدشانسی امیدوار به صعود شود. من امیدوارم که بدشانسی های سپاهان تمام شود.

جباری اضافه کرد: درو اقع شانس سپاهان برای صعود زیاد است و این مساله به بازیهای دور برگشت این تیم بر می گردد که در صوت برد در این بازیها می توان به موفقیت دست یافت.

کارشناس فوتبال کشورمان ادامه داد: اگر تیم های استقلال، سپاهان و فولاد و تراکتورسازی که نمایندگان کشورمان هستند بتوانند فاصله سه خطوط را کم کنند و به لحاظ تاکتیکی قدرتمند ظاهر شود می توان شاهد صعود آنان بود.

وی در پایان با تمجید از مربیان تیمها خاطر نشان کرد: مربیان این تمیها نقش مهمی در صعود دارند و از دانش فراوانی برخوردارند و من از اولیویرا و کرانچار و فرکی و قلعه نوعی تمجید می کنم و بطور حتم این تیمها با مدیریت این تیمها صعود خواهند کرد و هواداران تیمها هم به صعود این تیمها امیدوار خواهند بود و امیدوارم با بکارگیری این مربیان بتوانیم جشن صعود نمایندگان فوتبال کشورمان از دور گروهی جام باشگاه های آسیا را شاهد باشیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر