|
|
کدخبر: ۱۵۰۶۷۰

هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال فولاد خوزستان با پیروزی برابر حریف ازبکستانی خود به صعود از گروه خود نزدیک تر شد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا امروز(سه شنبه) از گروه B این مسابقات پیگیری شد که طی آن فولاد خوزستان موفق شد یک بر صفر میهمان خود بنیادکار ازبکستان را شکست دهد.

این دیدار در ورزشگاه ۵۰ هزار نفری غدیر اهواز برگزار می شد که تیم فولاد در نیمه اول با وجود موقعیت های مناسبی که روی دروزاه بنیادکار ایجاد کرد اما نتوانست به گل برسد تا نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام برسد.

شاگردان حسین فرکی که در این دیدار برای پیروزی به میدان رفته بودند تا در دومین دیدار خانگی خود هم ۳ امتیاز را کسب کنند، نیمه دوم را هجومی تر آغاز کردند و سروش رفیعی در دقیقه ۵۲ صاحب یک موقعیت مناسب شد اما هافبک سرخپوشان اهوازی نتوانست این موقعیت را تبدیل به گل کند.

در دقیقه ۶۲ پریرا مهاجم برزیلی فولاد که چند دقیقه ای می شد در ترکیب جای اسماعیل شریفات را گرفته بود، صاحب بهترین موقعیت تیمش شد اما در مصاف تک به تک نتوانست به توپ ضربه مناسبی بزند و این موقعیت نیز به راحتی توسط دروازه بان بنیادکار مهار شد.

در ادامه ۲ تیم با هوشیاری بالایی بازی را دنبال کردند و چندان به آب وآتش نزدند تا در دقیقه ۷۷ شاگردان حسین فرکی صاحب یک موقعیت کرنر شوند. این توپ از سمت راست توسط بختیار رحمانی روی دروازه بنیادکار ارسال شد و ایوب والی نیز با یک پرواز بلند بین ۲ مدافع تیم حریف توپ را وارد دروازه نماینده ازبکستان کرد.

نماینده کشورمان بعد از به ثمر رساندن گل در دقیقه ۷۷ بازی را با احتیاط بیشتری کنترل کرد و از تعویض حسین فرکی که در دقیقه ۸۸ ایوب کلانتری را به جای غلامرضا رضایی به میدان فرستاد مشخص بود که از پیروزی یک بر صفر برابر بنیادکار راضی به نظر می رسد.

در دقیقه ۹۳ پریرا بار دیگر روی ارسال خوب جماعتی موقعیت داشت تا گل دوم را برای فولاد به ثمر برساند اما دروازه بان بنیادکار توپ را مهار کرد.

این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود فولاد به پایان رسید تا نماینده کشورمان با ۸ امتیاز در صدرجدول گروه B قرار بگیرد.

به گزارش تسنیم، دیگر دیدار این گروه امشب بین ۲ تیم الجیش قطر و الفتح عربستان برگزار می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر