|
|
کدخبر: ۱۵۰۶۷۵

گفت مصدومیتم یک هفته ای برطرف می شود اما پس از ۲۵ روز خوب نشد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مصدومیتی که فیزیوتراپ تیم ملی می گفت یک هفته ای خوب می شود ۲۵ روز است بهبود پیدا نکرده است.

به گزارشخبرگزاری فارس، سید جلال حسینی در آخرین دیدار پرسپولیس قبل از سال ۹۳ از ناحیه عضله شکم دچار مصدومیت شد او پس از حضور در دیدار مقابل گینه هنوز به بهبودی کامل نرسیده و مصدومیتش علی رقم قول های کادر پزشکی تیم ملی تشدید شد تا حدی که دایی نتوانست وی را در بازی با داماش به میدان بفرستد.

حسینی بعد از حدود یک ماه امروز در ترکیب پرسپولیس در دیدار دوستانه مقابل صبای قم به میدان رفت اما بازهم درد از ناحیه شکم این بازیکن را دچار مشکل کرد. حسینی به همین خاطر بعد از بازی دوستانه امروز بسیار عصبانی بود.

حسینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارسگفت: وقتی به اردوی تیم ملی رفتم فیزیوتراپ تیم ملی به من گفت یک هفته ای خوب می شوی اما الان ۲۵ الی ۳۰ روز است که از مصدومیتم گذشته اما بهبود پیدا نکردم. می خواهم فیزیوتراپی کنم اما فیزیوتراپ تیم ملی هر بار که دوست داشته باشد این کار را در قبال من که بازیکن ملی پوش هستم انجام می دهد و همیشه در کلینیک او بسته است.

وی افزود: می خواهم در پرسپولیس فیزیوتراپی کنم که بازهم به نتیجه ای نمی رسم. هروقت آقایان خودشان می خواهند در کلینیک را باز می کنند. به نظر شما در این شرایط انسان نباید عصبانی شود؟

حسینی تأکید کرد: نیاز مبرمی به فیزیوتراپی و آب درمانی دارم اما متاسفانه فیزیوتراپ تیم ملی هروقت دلش می خواهد کارهای بازیکنان را انجام می دهد و واقعا مانده ام چه بگویم. همه چیز دلبخواهی شده و من بازیکن که به قول فیزیوتراپ تیم ملی قرار بود یک هفته ای خوب شوم و مصدومیتم مسئله خاصی نبود هنوز هم با آن مصدومیت دست و پنجه نرم می کنم و دچار مشکل هستم. به نظر شما این امکانات برای تیم ملی و حتی پرسپولیس خوب است؟

انتهای پیام / م

ارسال نظر