|
|
کدخبر: ۱۵۰۷۱۶

در ایران بازیکن خیلی خوب کم است

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: علت اینکه بدن بازیکنان تراکتورسازی تحلیل رفت تعطیلات نوروز بود.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، تونی اولیویرا پس از تساوی ۲ بر ۲ تراکتورسازی مقابل العین اظهار داشت: ما در نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم و به آنچه که می خواستیم رسیدیم. در بین دو نیمه به بازیکنان خودم گفتم که العین تیمی نیست که در نیمه اول شاهد آن بودیم و در نیمه دوم باید هشیار باشید اما برخلاف گفته های من در ۲۰ دقیقه شاهد بازی بازیکنانم نبودم و فکر می کنم بدن آنها تحلیل رفته بود.

وی ادامه داد: العین تیم حرفه ای است آنها ۹ بازیمن خارجی دارند و توانستند در ۲۰ دقیقه به آنچه که می خواستند برسند. هر چه تلاش کردم که تیم از این فشار بیرون بیاید اما بازیکنانم کم آورده بودند و این موضوع هم به تعطیلی نوروز شما برمی گردد که این موضوع در هیچ جای دنیا وجود ندارد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به تعطیلی ۴ روزه تیم یادآور شد: در حالی که العین در مدت استراحت ما ۲ دیدار دوستانه انجام داد اما بازیکنان ما در تعطیلات به سر می برند. همین موضوع برای ما مشکل آفرین شد.

اولیویرا با اشاره به از دست دادن ۲ بازیکن تیمش برای دیدار آینده تصریح کرد: ما برای دیدار با لخویا احمدزاده و کیانی ۲ بازیکن اصلی خود را در اختیار نداریم. این موضوع کار را برای ما دشوار خواهد کرد.

وی در مورد اینکه چقد شانس صعود برای تیمش قائل است گفت: تا روز آخر می جنگیم. امیدوارم که بتوانیم حق این تماشاگران را بدهیم. با وجود اینکه در این دیدارها باید ۱۰۰ هزار هوادار بیایند اما همین ۵۰ هزار هوادار هم سنگ تمام گذاشتند.

وی در مورد زمین مسابقه که در نشست مطبوعاتی پیش از بازی اعلام کرده بود برای کشت سیب زمینی مفید است یادآور شد: از مسئولان ورزشگاه تشکر می کنم که در فاصله کمتر از ۴۸ ساعت زمین مسابقه را آماده کردند.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه چرا بدن بازیکنانش تحلیل رفته بود گفت: باید بدانید که العین از ۹ بازیکن خارجی استفاده می کند و ۲ بازیکن دیگر این تیم هم بازیکنان یمنی هستند و یک تیم کاملا غیر بومی هستند. جدای از این مسئله هزینه های مصرف شده در دو باشگاه متفاوت است. شما می بینید که سرمربی تیم ملی ایران از بازیکنان ۲ رگه و چند ملیتی استفاده می کند و این موضوع نشان می دهد که در ایران بازیکن خیلی خوب کم است.

اولیویرا یادآور شد: ما باید در ۲ جبهه بجنگیم یکی در لیگ برتر و دیگری در آسیا. تاکنون تیم با من در لیگ نتیجه نگرفته است آن هم به این دلیل که فکر و ذکرمان حضور موفق در اسیا بود. ما برای سال آینده سهمیه را کسب کرده ایم و مسئولان باید از هم اکنون به فکر سال اینده باشند.

وی از نتیجه بازی ابراز رضایت کرد و گفت: من از نتیجه راضی هستم و امیدوارم تماشاگران هم رضایت داشته باشند. به نظرم حبیب گردانی هم بهترین عملکرد را در این دیدار داشت.

انتهای پیام /

ارسال نظر