|
|
کدخبر: ۱۵۰۷۷۶

بهترین گلزن لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا:

خبرگزاری تسنیم: بهترین گلزن لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا گفت: مقابل تراکتور هنوز شانس صعود به دور بعدی را دارد و باید صبر کنیم تا ببینیم در این دو دیدار چه نتیجه ای کسب خواهند کرد.

آساموا ژیان در گفت و گو با خبرنگار تسنیم درتبریز، درباره دیدار مقابل تراکتور اظهار کرد: بازی خوبی مقابل تراکتور انجام دادیم و نیمه اول بازی را آرام شروع کرده و دفاعی بازی کردیم.

وی افزود: ولی در نیمه دوم روی دروازه حریف حمله کردیم و موقعیت های گلزنی داشتیم و گلزنی کردیم.

بازیکن تیم العین امارات خاطرنشان کرد: تراکتور هم در این دیدار خوب بازی کرد و در کل بازی خوبی از هر ۲ تیم شاهد بودیم.

از گلزنی لذت می برم

بهترین گلزن لیگ قهرمان باشگاه های آسیا گفت: اینکه بهترین گلزن باشم برایم مهم نیست ولی من دوست دارم گلزنی کنم و از گلزنی لذت می برم. شاید بتوانم آقای گل لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا شوم ولی تا رسیدن به این مهم راه زیادی باقیمانده است.

آساموا ژیان درباره اینکه کدام تیم ها شانس صعود دارند، تصریح کرد: ما تا این مرحله از مسابقات عملکرد خوبی داشتیم و دو بازی دیگر نیز باقیمانده است. در سوی مقابل تراکتور هم هنوز شانس صعود به دور بعدی را دارد و باید صبر کنیم تا ببینیم در این دو دیدار چه نتیجه ای کسب خواهند کرد.

هواداران تراکتور بی نظیر هستند

بازیکن العین در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر حضور پرشور هواداران تراکتور و حمایت آن ها از تراکتورسازی، تاکید کرد: هواداران تراکتور واقعاً خیلی خوب بودند و این هواداران هر لحظه تیمشان را تشویق می کردند و تراکتور از حمایت خوب آن ها بهره مند بود.

انتهای پیام / ب

ارسال نظر

پربیننده ترین