|
|
کدخبر: ۱۵۰۷۹۱

مطمئنم می توانیم صعود کنیم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی ۴۲ ساله بایرن مونیخ معتقد است گلی که بازیکنانش وارد دروازه منچستریونایتد کردند از اهمیت زیادی برخوردار است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در پی تساوی یک بر یک شب گذشته شاگردانش در خانه منچستریونایتد در چارچوب دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: به تیمم تبریک می گویم و از عملکرد بازیکنانم در این بازی واقعاً رضایت دارم. نباید فراموش کنیم که منچستریونایتد یکی از بهترین تیم های دنیاست. ما موفق شدیم در دیداری خارج از خانه به گل برسیم که خیلی پراهمیت است ولی در عین حال خوش شانس بودیم که تلاش های دنی ولبک و وین رونی برای گشودن دروازه مان نتیجه نداد.

وی افزود: جبران گلی که ما در این بازی دریافت کردیم، کاری دشوار بود. بازی در مقابل تیمی که به شدت دفاع می کند هرگز کار آسانی نیست. ما برای بازی برگشت در مونیخ فکری برای این موضوع خواهیم کرد. ما برای بازی برگشت باستین شواین اشتایگر و خاوی مارتینس را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهیم داشت و باید بدون آنها ترکیب ۱۱ نفره خود را به میدان بفرستیم. چنین چیزهایی ممکن است رخ دهد ولی ما می توانیم با آن کنار بیائیم.

سرمربی موفق باواریایی ها که اخیراً این تیم را به قهرمانی بوندس لیگا رسانده است، خاطرنشان کرد: وقتی بازی رفت با نتیجه یک بر یک خاتمه می یابد بازی برگشت همیشه می تواند خطرناک باشد. حتی اگر ما ۲ بر یک به پیروزی می رسیدیم چنین شرایط خطرناکی در بازی برگشت حاکم بود. ما سعی می کنیم بازی برگشت در مونیخ را با برد پشت سر بگذاریم و مطمئنم که می توانیم از عهده این کار برآئیم. به بازیکنانم اعتماد کامل دارم و امیدوارم هواداران مان همانطور که هواداران منچستریونایتد در این بازی تیم شان را حمایت کردند پشت ما باشند.

دیدار برگشت ۲ تیم چهارشنبه آینده در ورزشگاه آلیانتس آره نا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین