|
|
کدخبر: ۱۵۱۱۶۲

ملی پوش دوی سرعت ایران گفت: سال ۹۲ را درحالی سپری کردم که باید درمسابقات قهرمانی آسیا به مدال می رسیدم ولی نشد.

رضا قاسمی، ملی پوش دو ومیدانی، در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: سال ۹۲ از حضورم در مسابقات برون مرزی راضی بودم، انتظار داشتم درمسابقات قهرمانی آسیا هم بر روی سکو بایستم اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

وی اضافه کرد: مسابقات جایزه بزرگ تایلند در سه مرحله برگزار شد ولی من در ۲ مرحله شرکت کردم و صاحب گردن آویز طلا و برنز شدم، در قزاقستان هم در مواد ۱۰۰ و ۲۰۰ متر ۲ مدال نقره گرفتم و ورودی مسابقات جهانی را کسب کردم.

وی بیان داشت: در مسابقات آسیایی هند در هر ۲ ماده ۱۰۰ و ۲۰۰ متر چهارم شدم، اگر کمی بیشتر حمایت می شدم حداقل به یک برنز دست می یافتم. اردوای ۲۰ روزه تهران وکیش هم که بعد از از این رقابت ها برگزار شد می توانست در درخششم در پونای هند تاثیر به سزایی داشته باشد. درمسابقات جهانی روسیه رتبه ۴۱ را کسب کردم، مسابقات کشورهای اسلامی که به میزبانی اندونزی برگزار شد در ۲ ماده ۱۰۰ و ۲۰۰ متر به مدال طلا و برنز رسیدم، در مسابقات داخل سالن چین برنز ۶۰ متر را کسب کردم و درآخرین رقابت برون مرزی که مسابقات داخل سالن لهستان بود رکورد زدم و درجایگاه ۱۴ جهان قرار گرفتم.

دونده سرعت ایران ادامه داد: برای سال جاری تمریناتم را برای حضور پر قدرت در مسابقات آسیایی دنبال می کنم و در این راستا تقاضای حضور در اردوی برون مرزی و چند مسابقه بین المللی هم به فدراسیون داده ام که اگر با آن ها موافقت شود با تمام توان در اینچئون حضور می یابم.

انتهای پیام /

ارسال نظر