|
|
کدخبر: ۱۵۱۱۸۵

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روند بهبودی پیام صادقیان و محمد عباس زاده امیدوارکننده بوده و تلاش می کنیم آنها را به بازی با راه آهن برسانیم.

به گزارشگروه ورزش باشگاه خبرنگاراندکتر حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پیام صادقیان و محمد عباس زاده و حضورشان در تمرینات گروهی عصر روز پنجشنبه گفت: خوشبختانه صادقیان و عباس زاده را تست کردیم تا ببینیم شرایط حضور در تمرینات گروهی و کار با توپ را دارند و تا چه اندازه می توانند در این تمرینات شرکت کنند. ما از زمانی که این دو بازیکن با آسیب دیدگی از ناحیه زانو و عضله همسترینگ مواجه شدند برنامه های ویژه ای را برای آنها در نظر گرفتیم. علاوه بر عکسبرداری و MRI و مشخص شدن میزان و نوع مصدومیت آنها حرکت های کششی، حرکت درمانی و فیزیوتراپی را برای آنها در نظر گرفتیم و طی چهار پنج روز گذشته به طور مرتب و منظم برنامه های ویژه ای را پیاده کردیم و روند بهبودی آنها پیشرفت خوب و امیدوارکننده ای داشته است. ما حتی در روز سیزده به در نیز در ورزشگاه درفشی فر تمرینات ویژه ای را برای آنها در نظر گرفته بودیم و خوشبختانه این دو بازیکن در تست امروز موفق عمل کرده و مشکل خاصی نداشتند.

ما در تمرینات روزهای جمعه و شنبه نیز آنها را زیر نظر داشته و این دو بازیکن علاوه بر تمرینات تیمی تمرینات ویژه دیگری نیز انجام خواهند داد. در مجموع باید بگوییم عباس زاده و صادقیان همچنان زیر نظر کادر پزشکی هستند و در حال طی کردن دوران نقاهت. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا آنها را به بازی با راه آهن رسانده و در اختیار کادرفنی قرار دهیم و امیدواریم آنها در دوران نقاهت با مشکلی مواجه نشده و بتوانند از شرایط مطلوبی برخوردار باشند.

دکتر حقیقت درباره وضعیت سایر بازیکنان پرسپولیس گفت: آخر فصل است و بازیکنانی داریم که با مشکل کوفتگی عضلات و ضرب خوردگی مواجه هستند اما این مشکل چیز حاد و خاصی نیست که مانع از بازی کردن آنها شود. فقط مهرداد پولادی با گرفتگی عضلات مواجه شده بود که خوشبختانه مصدومیت وی نیز برطرف شده و هیچ مشکل خاصی وجود ندارد. سیدجلال حسینی نیز خوشبختانه امروز با تیم تمرین کرد و در اختیار کادرفنی است. بازیکنان پرسپولیس تلاش زیادی می کنند و ما نیز سعی می کنیم آنها را از نظر حل مشکلات درمانی کمک کرده و در اختیار کادرفنی قرار دهیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر