|
|
کدخبر: ۱۵۲۷۸۹

افتخاری اعلام کرد:

خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیته فوتسال فدراسیون از سفر تیم ملی فوتسال اسپانیا به کشورمان برای دیدار با ملی پوشان فوتسال ایران در سال جاری خبر داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، سیدرضا افتخاری درباره برنامه های تیم ملی فوتسال بزرگسالان به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی فوتسال بزرگسالان از سال گذشته مرتباً در اردو بوده تا بتواند در رقابت های جام ملت های آسیا عملکرد قابل قبولی داشته باشد. بر همین اساس پیش از اعزام به ویتنام، ملی پوشان اواخر فروردین با تیم ازبکستان بازی می کنند، اوایل اردیبهشت به روسیه می روند و با ۳ باشگاه لیگ برتری این کشور بازی خواهند داشت.

وی در ادامه افزود: ملی پوشان فوتسال ایران در بازگشت از روسیه به رقابت های جام ملت های آسیا در ویتنام اعزام می شوند که یکی از مهمترین برنامه های کمیته فوتسال این است که عنوان قابل قبولی نسبت به دوره های گذشته در این رقابت ها کسب کنیم. بعد از آن نیز تورنمنت بین المللی چین را داریم که به احتمال فراوان تیم فوتسال زیر ۲۱ سال به این رقابت ها اعزام می شود.

رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال به دیگر برنامه های آماده سازی تیم های ملی فوتسال اشاره کرد و اظهار داشت: پس از تورنمنت بین المللی چین، در مسابقات جام بین قاره ای به میزبانی کویت شرکت کرده و تا مهرماه اردوهای تدارکاتی خود را برگزار می کنیم تا برای حضور در مسابقات گرند پریکس برزیل آماده شویم. نیمه اول سال ۹۳ برای تیم ملی فوتسال بسیار پرکار بوده و ما قصد داریم تا شرایط فوتسال ایران را بیش از پیش تقویت کنیم.

افتخاری ادامه داد: پس از گرند پریکس برزیل ۲ دیدار دوستانه با تیم ملی روسیه در دی ماه برگزار خواهیم کرد و در بهمن ماه نیز به احتمال فراوان تیم ملی اسپانیا به ایران خواهد آمد تا ۲ بازی دوستانه با ملی پوشان ایران برگزار کند.

وی در خاتمه درباره برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتسال گفت: قصد داریم زودتر از همیشه این بازیها را آغاز کنیم تا تیم ها راحت تر و بدون فشردگی، دیدارهای خود را برگزار کنند. در واقع با برگزاری رقابت های لیگ می توان بازیکنان خوبی را انتخاب و به تیم ملی فوتسال دعوت کرد. همچنین برنامه ای داریم تا سطح کیفی مربیان لیگ را افزایش دهیم. بر همین اساس دوره های مختلف پیشرفته آموزشی را برگزار می کنیم تا مربیان ما با علم به روز دنیا پیش بروند.

انتهای پیام /

ارسال نظر