|
|
کدخبر: ۱۵۶۱۲۲

پیشنهاد یوونتوس صحت دارد

سردار آزمون با بیان اینکه حضور در آرسنال از رویاهای من بود گفت: نسبت به پیشنهادهایی که به من شد آرسنال را ترجیح می‎دهم.

به گزارشخبرگزاری فارساز گرگان، سردار آزمون بازیکن گلستانی تیم روبین‎کازان روسیه که به تازگی پیشنهادهای مختلفی را از تیم‎های اروپایی برای بازی در لیگ‎‎های معتبر اروپا دریافت کرده صبح امروز در گفت‎و‎گو با خبرنگاران در استان گلستان اظهار داشت: علاقه شخصی خودم از تیم‎هایی که پیشنهاد دارم آرسنال است.

وی ادامه داد: حضور در آرسنال و چنین تیم‎هایی جزء رویاهایم بود و یکی از بهترین تصمیم‎هایی که می‎توانم بگیرم به نظرم آرسنال است.

آزمون در خصوص صحت پیشنهاد تیم بارسلونا گفت: بارسلونا هم پیشنهاد دادند اما به صورت آرسنال جدی نبوده است.

وی در پایان در خصوص چگونگی شروع این پیشنهادها نیز ابراز داشت: این تیم‎ها من را در اسپانیا در ماربلا کاپ بود که رصد کردند و از آنجا یک صحبت کوتاهی با من داشتند و پس از تحقیقاتی که انجام دادند بعد از یک ماه این پیشنهادها به من ارائه شد.

پیش از این سردار آزمون در گفت‎و‎گو باخبرگزاری فارسدر خصوص پیوستنش به تیم‎های اروپایی گفته بود: تکلیف پیوستنم به این تیم ها بعد از پایان رقابت های لیگ برتر روسیه مشخص می شود.

آزمون همچنین در این گفت‎و‎گو پیشنهاد باشگاه یوونتوس برای جذب او را تأیید کرد.

اشتیاق آرسنال برای به خدمت گرفتن سردار آزمون

به گزارشخبرگزاری فارس، در روزهای نخستین سال جاری نیز سایت «مترو انگلیس» در خبری اعلام کرد آرسنال خواهان به خدمت گرفتن سردار آزمون ملقب به مسی ایرانی با مبلغ ۲ میلیون پوند است.

مهاجم ۱۹ ساله و ایرانی تیم فوتبال روبین کازان روسیه بارها با پیراهن این تیم به میدان رفته است و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جوان تیم روسی به شمار می رود.

بر اساس ادعای این سایت توپچی های لندن از مدت ها پیش ستاره ایرانی را مورد نظر داشته اند و حالا پیشنهاد ۲ میلیون پوندی برای جذب بازیکن زیر ۲۰ سال ایرانی ارائه کرده اند.

آزمون در مصاحبه ای با سایت روسی اعلام کرده که حضور در آرسنال و لیگ برتر انگلیس برای او یک رویا است.

به نظر می رسد آرسن ونگر برای جذب این مهاجم سریع و باتکنیک که فصل ۲۰۱۳ از لیگ برتر ایران و تیم سپاهان راهی روبین کازان شده است، مصمم است.

این سایت انگلیسی فیلمی از بازی های مهاجم ایرانی را هم منتشر کرده است.

انتهای پیام / ۸۳۰۰۴ / ع۳۰

ارسال نظر