|
|
کدخبر: ۱۵۶۱۴۱

تا هفته هفدهم دو امتیاز داریم، اما برای بقا در لیگ برتر هندبال امیدواریم

سرمربی تیم هندبال کاسپین قزوین گفت: در دیدار برابر صبای قم داور به نوعی قضاوت کرد که بازی را برای تیم میزبان درآورد.

قاسم کاظمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد شکست برابر صبای قم در هفته هفدهم لیگ برتر هندبال اظهار داشت: بازی خوبی بود، اما داور اجازه انجام کاری به ما نداد؛ هر زمانی که تیم ما از حریف پیش بود بازی را از دست ما خارج می کرد. من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم، اما داور بازی را از دست ما خارج می کرد.

وی ادامه داد: اگر داور می خواست عدالت را رعایت کند بازی باید با اختلاف ۵ گل به سود ما تمام می شد. با وجود اینکه بازی در قم بود و تماشاگران هم قمی بودند، اما تمام آنها اذعان داشتند که داور بسیار بد قضاوت کرده است که عمدی یا سهوی بودنش را برعهده خود داوران می گذارم.

سرمربی تیم هندبال کاسپین قزوین گفت: هندبال رشته ای است که یک سوت داور می تواند نتیجه را تغییر دهد. داور بازی را برای صبا درآورد. برای فدراسیون متاسفم که وقتی رئیس کمیته ها تغییر می کند برخی افراد با فدراسیون همکاری می کنند و برخی دیگر می روند. برخی داوران هیچ آشنایی با قوانین جدید ندارند و متاسفانه مسئولان هم دنبال باند خود هستند تا از آنها استفاده کنند.

کاظمی درمورد شرایط تیم کاسپین قزوین که با دو امتیاز در انتهای جدول قرارداد خاطرنشان کرد: از مسئولان استانی ممنون هستم که در این مدت خیلی با من همکاری کردند و ما کمبودی احساس نمی کنیم. روزی دو جلسه تمرین می کنیم، اما برخی داوران کار و تلاش مان را زیر سوال می برند.

وی درخصوص شانس ماندن کاسپین در لیگ برتر عنوان کرد: ما چهار بازی دیگر در پیش داریم و برای بقا امیدواریم. اگر گچساران و نیروی زمینی را شکست دهیم می توانیم در لیگ برتر بمانیم.

انتهای پیام / م

ارسال نظر