|
|
کدخبر: ۱۵۷۷۶

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: استقلال در آسیا تا این مرحله هم که رسید شاهکار کرد اما امیر قلعه نویی نگران نباش تو به آرزویت یعنی قهرمانی آسیا می رسی.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، علی پروین اظهار داشت: خدا را شکر شنیده ام یک اسپانسر خوب برای تیم ملی پیدا شده که جا دارد تبریک خودم را بگویم تا در آینده تیم ملی با خیال راحت کارش را ادامه دهد.

وی در خصوص لیست تیم ملی افزود: پشت سر تیم ملی همیشه حرف بوده و خواهد بود این نظر سرمربی تیم ملی است و به نظرم هر کس از بازیکنانش حمایت کند این نشان دهنده علاقه اش به تیم ملی می تواند باشد ولی در کل نظر سرمربی مهم است.

پروین در مورد بازی پرسپولیس و صبا گفت: در کل دو تیم بازی خوب و جانداری را به نمایش گذاشتند اما توپ های پرسپولیس گل نشد مساوی هم بد نبود. من به همه بچه ها و کادر فنی خسته نباشید می گویم.

وی در مورد عملکرد استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما نباید خودمان را فریب بدهیم باید قبول کنیم از تیم های شرقی البته بعضی از آنها عقب تر هستیم. استقلال تا همین جا هم که آمد شاهکار کرد کره ای ها با خیال راحت تمرین می کردند و بنده خدا استقلالی ها از مدیر تا همین امیر قلعه نویی گرفته، می گفتند بچه های ما پول نگرفتند و روحیه خوبی ندارند.

پروین افزود: به نظرم استقلال خوب کار کرد و همین که در بین ۴ تیم برتر باشگاه آسیا بود خودش شاهکار است. البته حرفم با قلعه نویی است؛ پسر خوب هنوز هیچ چیز تمام نشده تو به آرزویت یعنی قهرمانی در آسیا با استقلال خواهی رسید. زحمت زیاد کشیده ای دستت هم درد نکند تو شایسته این بودی که تیمت قهرمان آسیا شود اما نشد.

وی ادامه داد: من بعد از بازی استقلال و اف سی سئول در دلم گفتم ای کاش استقلال در کره یک گل می زد. آنوقت در تهران شاهکار می کرد. ولی باز هم بد نبود و به امیر قلعه نویی به نوبه خودم تبریک و خسته نباشی می گویم او زحمت خودش را کشید و هنوز راه دارد که انشاءالله در آینده به آروزیش برسد.

وی در مورد مشکلات به و جود آمده بین سرمربیان پرسپولیس و صبا گفت: من در این باره فعلا حرفی ندارم.

ارسال نظر