|
|
کدخبر: ۱۵۸۷۴۵

از حضورم در سپاهان راضی ام

هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: منصور قنبرزاده دنبال پول مُفت است و من با او قراردادی نبستم.

یعقوب کریمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد اینکه قرار است چه زمانی به اردوی تیم ملی اضافه شود عنوان کرد: هنوز از این مسئله اطلاعی ندارم و چیزی به ما اعلام نشده است.

وی با اشاره به اینکه تمامی فشارها روی بازیکن است، خاطرنشان کرد: در این وضعیت تکلیف ما مشخص نیست و همه فشار روی بازیکنان قرار دارد. امیدوارم تصمیمی گرفته شود که به نفع تیم ملی و باشگاه باشد.

کریمی در مورد غیبتش در دیدار مقابل نفت تهران یادآور شد: مصدومیت جزئی داشتم که نتوانستم در آن دیدار بازی کنم.

هافبک سپاهان در مورد اینکه منصور قنبرزاده اعلام کرده در صورت حضور او در جام جهانی به خاطر اینکه کریمی سال قبل در نفت تهران بوده پولی به این باشگاه می رسد، اظهار داشت: قنبرزاده به دنبال پول مُفت است، دو سالی که در نفت تهران بودم با قنبرزاده قرارداد نبستم بلکه همه بازیکنان با علیپور قرارداد می بستند برای این مدیر متاسف هستم که برای خوب نشان دادن خودش قرارداد بازیکنان را فاش می کند.

هافبک سپاهان تاکید کرد: آیا قنبرزاده قرارداد خودش و حقوقی که می گیرد را نیز فاش می کند؟ او برای خودشیرینی آبروی بازیکنانش را می برد، سالی که من عضو نفت تهران بودم او در برنامه ۹۰ قراردادم را نشان داد خدا را شکر اکنون در سپاهان هستم و از جایگاهی که دارم راضی هستم.

انتهای پیام / آ

ارسال نظر