|
|
کدخبر: ۱۵۸۸۶۸

محمد قاضی، مهاجم تیم فوتبال استقلال که روزهای خوبی را با این تیم سپری نکرد پس از اتمام فصل از تیم سابق خود شکایت کرد تا به آبی ها اولتیماتوم دهد.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، مهاجم تیم فوتبال استقلال که در این فصل برای استقلال گل های کمی را به ثمر رساند تا هواداران و مسئولان از جذب وی از تیم رقیب ابراز نارضایتی کنند پس از اتمام لیگ از تیم سابق خود به دلیل عدم دریافت پول قرارداد خود را به طور کامل، شکایت کرد تا مسئولان هر چه زودتر در این خصوص به مشکلات وی رسیدگی کنند و این بازیکن به پولش برسد.

این در حالی است که قرمزها مدتهاست که با مشکلات بسیار زیاد مالی رو به رو هستند و بازیکنان فعلی این تیم نیز تا به حال به پول خود نرسیدند، اما شکایت قاضی به فدراسیون در حالی صورت گرفته است که وی از آبی ها نیز طلب دارد و با این اقدام به نوعی به آبی ها نیز اولتیماتوم داد تا هر چه سریعتر درصدد رفع مشکلات وی برآیند و قاضی را به پولش برسانند.

شایان ذکر است، پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی و بدهی های باقی مانده از فصول قبل و لیگ این فصل تا به حال به نتیجه ای نرسیده است و وزارت ورزش در حال بررسی قراردادهای بالای بازیکنان این تیم است.

انتهای پیام /

ارسال نظر