|
|
کدخبر: ۱۵۹۰۸۶

اصلانی در گفت وگو با فارس:

گارد راس تیم بسکتبال مهرام گفت: دیدار با دانشگاه آزاد در پلی آف آنقدرها که می گویند، حساس نیست.

فرید اصلانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد شرایط مهرام برای مرحله دوم پلی آف لیگ برتر بسکتبال و دیدار با دانشگاه آزاد اظهار داشت: پس از دیدار با هفت الماس تمرینات مان به صورت جدی دنبال می شود و همه بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند. خوشبختانه صمد نیکخواه بهرامی هم پس از آسیب دیدگی که داشت به تمرینات بازگشته است.

وی در خصوص دیدار با دانشگاه آزاد گفت: آنقدرها که می گویند این دیدار حساس نیست و برای ما همانند دیدارهای دیگر است. درست است که یک نوع دربی محسوب می شود، اما ما بازی خودمان را انجام می دهیم.

گارد راس تیم بسکتبال مهرام در خصوص اینکه دیدار آخر با دانشگاه آزاد را به این تیم باخته اید و هدف تان در این مسابقه چیست، گفت: آن بازی شرایط خاص خود را داشت. ما بازیکنان اصلی مان حضور نداشتند. البته بازی بدی را هم انجام ندادیم. در این مسابقه تنها به برد فکر می کنیم.

اصلانی در خصوص اینکه چه قدر از بازیکن هم پستی ات در دانشگاه آزاد شناخت داری، گفت: آنها بیش از یک ماه است که از مسابقات دور هستند و نمی دانیم وضعیت شان چگونه است. با تاکتیک هایی که مربی در نطر گرفته است، کار می کنیم و حتما هم موفق خواهیم بود.

دو دیدار نخست مهرام و دانشگاه آزاد در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال یکشنبه و دوشنبه هفته آینده به میزبانی مهرام برگزار می شود.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر

پربیننده ترین