|
|
کدخبر: ۱۵۹۰۹۱

مدیر جدید لیگ متوقف نمی شود!

آدام سیلور که با قول نوآوری به لیگ بسکتبال NBA آمد از طرح های خود برای تغییر در شکل برگزاری پلی آف لیگ صحبت کرد.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ فرمت پلی آف لیگ بسکتبال NBA امسال بیشتر از همیشه زیر ذره بین قرار گرفته است، به خصوص با تفاوت عجیب سطح دو کنفرانس شرق و غرب از نظر تعداد برد که ۲ تیم با رکوردهای زیر ۵۰۰ به پلی آف رسیدند و در مقابل تیم های غرب با نزدیک به ۱۵ مسابقه بالای ۵۰۰ مرحله پلی آف را از دست دادند.

آدام سیلور که از زمان شروع کار مدیریت اجرایی لیگ در ماه فوریه، قول نوآوری در NBA را داده بود در جریان بازی روز جمعه سن آنتونیو تأکید کرد که زمان تغییر فرمت پلی آف برای بالا آمدن بهترین های لیگ، فرا رسیده است.

سیلور می گوید: باید نگاه تازه ای به فرمت پلی آف داشته باشیم. زمانی که دو کنفرانس شرق و غرب طراحی شد سفر به تمام نقاط کشور سخت بود و به همین دلیل تیم ها به دو گروه شرقی و غربی تقسیم شدند تا راحت تر سفر کنند ما در این دوران که تیم ها با پروازهای چارتر سفر می کنند، همه چیز تغییر کرده است.

در راه این تغییرات، موانعی وجود دارد برای مثال رویارویی ۲ تیم فینالیست از شرق و غرب یکی از جذابیت های لیگ به شمار رفته و درصورت حذف کنفرانس ها، تیم های غرب بیشتر از سایر تیم ها به پلی آف صعود می کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین